Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek nyitott akkor is a párkapcsolat keresésre, hogyha nincs rendben az életem?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe,hogy amíg nincs egy kiegyensúlyozott életem,nem vagyok lelkileg harmóniàban,addig egy párkapcsolat sem tenne boldoggá,illetve szègyellnèk így ismerkedni.

Külsőleg:vannak bőrhibáim,ami miatt simán halasztottam már el talàlkozót,alacsony vagyok és nem formás alkat,inkàbb kislànyos,a hajamat is èppen növesztem most.Zavarnak még a fogaim is mert egy eláll,és hogy szerintem jó ízlésem van,de bosszant hogy jelenleg nem engedhetem meg magamnak.

Belsőleg:Elèg rossz állásom van,nincs egy biztos kijelölt utam ,csak lebeg 2-3 terv,albérletben lakom,nincs egy barátom sem,súlyos önbizalomhiánytól szenvedekek,és sok kudarc ért ezért érzèkennyè vàltam.Nehezen találom a megfelelő szavakat a nézeteltérèsekben,ezért mindent hagyok,pl.egy munkahelyen is.

Azt remélem,ha sikerül strapabíróbbà vàlnom és megszerezni ezen tulajdonságok ellenkezőjét,akkor szóba jöhet az ismerkedés,ha egy magabiztos NŐ ès nem egy rèmült gyenge kislàny leszek.Csak olyan, mint egy ördögi kör, hogy nehéz magam kirángatni ebből,főleg magànyosan.



2019. jan. 25. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
HM?
2019. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem ki kell alakítani egyalapvető emberi bizalmat ahhoz,hogy egy vadidegennel talàlkozzak az internetről,meg mennyivel kellemesebb, szebb emlék lenne személyesen megismerni.
2019. jan. 25. 19:22
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

#11es. Arra gondolok, higy feltehetően agresszív ember vagy aki képtelen képzelni a saját indultaidat.


Miután gondolom a kérdező nem írt neked, te rögtön hangnemet váltották az utóbbi válaszoddal, miszerint te már kezded érteni miért ilyen a helyzete.


Szóval egy frusztrált ember lehetsz, gyenge jellemmel.

2019. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"hogy egy vadidegennel talàlkozzak az internetről,meg mennyivel kellemesebb, szebb emlék lenne személyesen megismerni."

Ezt nem értem sosem. Itt van két magányos ember, és nem találkoznak, meg sem adják egymásnak a lehetőséget, mert idegen. Ha barátok hoznak össze két idegen embert vagy a neten találunk egymásra között mi a különbség? Barátok barátai is lehetnek bajosak, nem csak az, akit a netről ismersz meg. Verem a fejem a falba, hogy jobb személyesen megismerkedni, de pont az nem akar sosem találkozni, aki ezt mondja. Még a szomszéd utcából sem. Pedig én mennyire szeretnék...

2019. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13: ez nem igaz.
2019. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az meg sem fordul a fejedben hogy valaki így is tökéletesnek lát téged, mert átlát ezeken a látszólagos problémákon és önmagadért vonzódik hozzád?


Amennyiben van ilyen az életedben talán meg kéne gondolnod hogy biztos megéri e elhalasztanod a lehetőségeidet. Az idő szalad és nem múlik el nyomtalanul, és ingyen.

Ha elszigeteli magát az ember mindig fok az egója okokat találni hogy őt miért nem lehet szeretni miért nem vonzó és miért nincs rendben az élete.


Hidd el az élet nem olyan bonyolult, csak igazi szerzetre és hitre van szükség.

2019. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Rockarc ***** válasza:
37%

Ha szemelyes ismerkedesre vagysz, akkor legy kreativ. Regisztralj Tinderre, ird be, hogy 2 nap mulva az egyik romkocsma asztalanal fogsz kavezni, gyertek. Szerintem mire odaersz, mar nem fognak beengedni, mert megtelt a hely.


42F

2019. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!