Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életkor nagyban befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életkor nagyban befolyásolja egy nőnél a döntést, hogy valóban megpróbálja-e a fiúval?

Figyelt kérdés

Volt 2 korábbi kapcsolatom 2 velem egykorú lánnyal. Nem kaptam meg tőlük azt a törődést, amit egy nő meg tud adni...ők csak lánykák voltak.


Van valami ami miatt vonzanak az idősebb nők, de ezt itt nem szeretném közzé tenni, mert mélyre nyúló. Eddigi próbálkozásaim során egytől egyig egyhangon voltunk minden hölggyel, de valahogy belátták, hogy mégis csak van köztünk pár év. 33, egy 34 és egy 39 éves hölgyekről van szó. Féltek szerintem a környezetüktől, a család barátok véleményétől.


Tényleg számít a kor? Hiába jön be a nőknek a férfi és hiába vannak egy síkon akkor is ennyire lényeges a kor?


2019. jan. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a korod riasztotta el őket.
2019. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány éves vagy. Nem mindegy, hogy 20 vagy 30.
2019. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ba 22 alatt vagy,johetsz.

N/36

2019. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló 1 évet tévedett, 23 vagyok ezt elfelejtettem megemlíteni.
2019. jan. 25. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy te mélyen összhangban érezted magad velük, még ők nem ugyanezt érezték és ugyanúgy ,mint te.

Én tanár vagyok. Sokat beszélgetek a diákjaimmal, akik közül többen visszajártak hozzám ballagás után még évekkel is beszélgetni. Csillogó szemmel előadták a dolgaikat, én kedvesen érdeklődtem. Jókat beszélgettünk filmekről, könyvekről is, vagy akár napi politikáról, bármiről. Nyilván emberileg szerettek és értékeltek és egy hullámhosszon érezték magukat velem. Én is szerettem és értékeltem őket, a korukhoz képest bámulatosan jól el is lehetett beszélgetni velük...de nem, nekem ez nem az a stimuláló beszélgetés volt, amire én vágyok egy kapcsolatban. Igenis számít a kor, mert hiába vagy értelmes, 23 évesen nem úgy gondolkodsz, mint majd 33 évesen fogsz. (Jó esetben. Mert ha igen, akkor elpazaroltál 10 évet az életedből)

2019. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a fiatalabb fiúkat szeretem (38 vagyok), de a 23 az nekem is túl fiatal. Sok függ attól, hogy mennyire vagy már felnőtt (pl. ha sose laktál még külön a szülőktől, akár albérletben, és egyik egyetemi szakról a másikra sodródsz, akkor nem sokat láttál még az életből).
2019. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!