Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végre facebookos társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre facebookos társkeresőn láttam ki írta egy srác hogy ha egy férfi ír ki valamit 5 óra alatt 0 reagálás, ha egy nő,500, nem sokan értettek egyet vele?

Figyelt kérdés

egy magát férfinak kiadó egyén azt írta a férfinak kell kezdeményezni,ezért van ez az 500 ,ok,eddig ok,de az nem jutott el a ba.rom agyáig hogy így egy férfinak 500 másikkal kell versenyeznie?a nőknek természetesen nem tetszett,voltak akik be is szóltak neki,hogy mire mész lájkokkal?ok,ez is ok,ezt is értem,de a tényeken ez nem változtat, a nők lájkvadászok lettek,semmi egó tuning nem elég nekik,még és még kell nekik,aztán ha egy 0 nőnek bejövő férfinak nem tetszik a rendszer akkor jön a válasz:ne más miatt legyél önbizalommal teli

a badoo meg az ilyen oldalak...hát..azok is tele vannak tucatnőkkel,akik magukat bombázónak vélik,van mellettük 1000 férfi de ők abi társkeresőre szorulnak,aha.Véletlenül se az van a dologba hogy kapcsolatba vannak,és a csávójukkal röhögnek a nekik író férfiakon,meg barátnőkkel versenyeznek ki kap több levelet.


2019. jan. 25. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

már bocs de ez népszerűségtől függ.


Férfiak között is vannak népszerű "internet sztárok", nők között is van aki teljesen népszerűtlen.


Személy szerint nőként nem szoktam 500 like-ot kapni, tehát nem helytálló az állításod, ha ezt nőkre akartad rábélyegezni úgy általánosan...

2019. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

*A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan)*


*Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.*

2019. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Baz meg nem értem a kérdést.
2019. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kínaizni voltunk, belaktunk mint a disznók. Jäh.
2019. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

64% most irigyellek


Kérdező. Fogyatékkal élő vagyok igen, mert van szemüvegem. De te egy kib.. kérdést nem tudsz megfogalmazni, csak őrjöngesz.

2019. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Én holnap pizzát sütök
2019. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg kellemetlen a szövegszerkesztése, jól össze sűrítette, de azért el lehet olvasni.😂😂😂
2019. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

"azért nem érted a kérdést mert fogyatékkal élő vagy"


írod ezt kérdező úgy, hogy sem a mondatkezdő nagybetűt, sem az írásjelek utáni szóközöket nem ismered.

2019. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze hogy el lehet olvasni,csak játsszák itt az agyukat,rég voltam itt,nappal is ennyi troll van itt?
2019. jan. 25. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!