Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik kijelentik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik kijelentik, hogy vonzódnak az introvertált férfiakhoz, mégis hogyhogy mindig egy durván extrovertált, nagyképű, népszerű, nagyszájú férfi miatt hagynak faképnél? 25f

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok és általában olyan nőkkel szeretek ismerkedni, akikről még időben kiderül, h a hozzám hasonló csendes, nem bulizós, nem kocsmázós, egyedül önmagát feltaláló férfiakat kedvelik..

Aztán jön a pofon, 1-2 hét után már nem keresnek, nem válaszolnak, amit megértek, ez van, nem jöttem be nekik..

Viszont minden nőnél feltűnt, h a pasi, akit érdekesebbnek találtak nálam, aki miatt lekoptattak engem, hát durván extrovertált, bulizós, nagyképű, nagyszájú férfi volt.

Ha ők mégis az extrovertált, népszerű férfiakat szeretik, miért kell engem hülyíteni?? Ma megint le lettem koptatva és nem a lekoptatás ténye zavar, hanem az, h ki miatt lettem lekoptatva..


2019. jan. 27. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az introvertált nem azt jelenti, hogy nem mozdul ki, ahogy az extrovertált sem a nagyképűség szinonimája.

Máshol keresd a probléma okát.

2019. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én kifejezetten extrém introvertált férfiakat keresek mert magam is introvertált vagyok és tudom milyen amikor nem jösztök ki jól, mert borzalmasan nagy a különbség.
2023. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!