Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet orvos, ügyvéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet orvos, ügyvéd férfiakkal ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
A 9-es válasza jó volt :) A 10-esé egy nulla, támogatná az aranyásókat, akik egyebet nem tudnak, csak mások pénzét elszórni, ugyanolyan "kártevő", mint ők.
2019. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
nézd meg csóró informatikusként lassan 1 milkát keresek, de még mindig nem vagyok a listán :D EZAZ!!!! :D
2019. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

ja és hogy a kérdésre is válaszoljak


megfelelően megszervezett "baleset" ahol ráhajtasz az orvosra, aztán ha nem jön össze, akkor bepereled műhiba miatt és így tovább

2019. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Na mégegy pénzleső aranyásó. Reménykedj csak hogy orvosi diplomával a zsebükben nem látnak át rajtad mint a szitán és nem hajtanak vissza a putriba ahonnan jöttél miután meghágtak. Keep digging!
2019. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jelen. 22F
2019. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

#12

Én meg 4 milkát keresek, autószerelőként. Igaz saját céggel. Mi soha nem leszünk a listán:)

2019. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

#16:

a vállalkozó más kategória :D

mondjuk mi már szart se érünk :D

2019. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5%
Ügyvédet hanyagold, ritkán keresnek jól, vagy akkor 50+ felett keress :D orvost én ismertem már meg buliban is, de üzemorvosi vizsgálat után is kért tőlem randit egy. 35 felettieket keress.
2019. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb orvosnak, jogásznak szakmabeli párja van, nem általános szabály, de sokszor ervényesül. Sokam egyetemen ismerkednek meg, sokan munkahelyen.

Ha kérdezhetem, miért csak ezen szakmabeli férfiak jönnek számításba? Ha a dr a szempont, az állatorvos, gyógyszerész pl. miért van kilőve? Ha a pénz a fontos, akkor nagyon sok más szakma is szóba tud jönni, mivel ezeket nem a pénzért inkább a hivatásért választjuk.

2019. jan. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!