Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartanak (szerintem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak (szerintem) unalmasnak a nők?

Figyelt kérdés

Oké világos, ami haverokkal poén meg a stílus, az egy nőnél másképp jön le teljesen.


Példám: ráírtam egy lányra, vissza írt, én megint írtam neki és erre már nem válaszolt, pedig elolvasta.


Másik példám: beszélgettem egy lánnyal, jött neki üzenet, nem zavarta, hogy ott vagyok, elkezdett válaszolni az üzenetre.


Nem azt mondom, hogy bunkók, de ezek szerint nem megnyerő amiről beszélnék velük. Haverjaim szerint miattam van állandóan hangulat, akárhol vagyunk, de ezt nem tudom átvezetni, hogy a nőkkel is ilyen legyek.


És itt dől az egész, hogy hiába van jó megjelenésed, ha a nők szemében unalmas vagy. De miért? Hogy lehet valaki nem unalmas?


2019. jan. 31. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem jó a megjelenésem, de randin nem szokták elővenni a telefont. Jó, mondjuk én nem az átlag Jani vagyok sem életvitelre, sem IQ-ra.
2019. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jó kérdés. Hasonló gondolatok engem is foglalkoztattak.


Érdekes nem ember nem akkor leszel ha vicces vagy. Ha van olyan tulajdonságod ami kiemel a masszából, és ezt a nő is elismeri, akkor vagy érdekes, és akkor az is maradsz. Ha mondjuk neked a megnyerő modorod a haveri társaságba jön elő akkor figyelhetnek fel rád, hogy te mennyivel jobb hangulatot tudsz adni mindennek. De ehhez ugye kellenek a körülmények.

2019. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem irogat néha egy férfi.

"Szia mizu? "

"Szia, semmi"

"Az jo, hogy vagy?"

"Jól"

"Az jó"

Kb ez a beszélgetés zajlik köztünk 2 hetente. Van hogy nem is válaszolok.

Untat. Nem tudom minek ír rám,ha nincs semmi mondanivalója. Meg csak a sablonos dumát nyomja.

2019. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. Bármit kérdeztem nem válaszolt konkrétan és nem is figyelt rám, sőt elolvasta, de nem válaszolt. Aztán gondoltam, hogy írjon neki az akinek két anyja van. Ja és igazából annyit megtudtam róla, hogy nem kell hosszútávra a férfiaknak, önbizalom hiányos, van egy állandó partnere, idősebb pasi, akivel csak szexel érzelmek nélkül.
2019. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Karena26 ***** válasza:
63%

Nekem is hetekig írogatott egy pasi társkeri csopiból, hogy "Szia hogy vagy? Szép napunk van, nem? Örülök, hogy beszéltünk." Ennyi. Ezzel most mit kezdjek?!? Pedig vártam, hogy randira hív...

Elismerem, hogy ahhoz fejlettebb írásbeli kommunikációs képesség kell, hogy valakinek írásban átjöjjön a személyisége/átjöjjön valamilyen személyiség, de az ilyen helyzetek kérdéseket vetnek fel bennem: most azt várja, hogy majd én szedem fel őt?!? majd én teperek érte, és próbálok meg a közelébe férkőzni?!? ekkora baj van a férfiak gondolkodásával?!?

Ha egy pasi észleli, hogy nem eléggé sikeres az írásbeli kommunikációban, akkor miért nem fejleszti?

vagy miért nem használ jól működő sablont, amivel el lehet jutni A-ból B-be?

Kedves kérdező! Sztem nem vagy unalmas, csak gyengén kommunikálsz, vagy túl komolyan veszed az ismerkedést, és bestresszelsz.

Igen, a nőknek nem vonzó egy szorongó férfi, aki a helyzettel nem tud mit kezdeni.

2019. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: te nagyon magas lovon ülsz szerintem. Az hogy ki milyen szinten kommunikál egy adottság. Ha átvesz valahonnan sablon dumát, az már nem ő. Ez alapján ha így szelektálsz biztos hogy nem lesz normális párod csak nagydumás ratyi. Ami eleinte lehet csábító, de később unalmas.
2019. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. NÉzzél ki jól

2. Kamuzd be h egy csomó csajt érdekelsz

3. De neked ő kell.

2019. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem egy intelligens férfi érzi hogy ha annyira nem nyerő a lánynál de ő rágörcsöl mert tetszik neki abbol sül ek ki ilyen fajta kommunikációs próbálkozások, de ezt megelőzi az is hogy korábban mondjuk többet írt és az sem volt tul nagy hatással rá.


Az írásbeli kommunikációval az a baj hogy félreérthető, és adott esetben személytelen.


Sajnos én is rendszeresen ebbe a hibába esek hogy a végén már nem merek mit írni mert nem tudom mit hogy ért félre, meg mit rontok el.


Végsősoron sajnos tetdzik vagy sem de ordít az emberről az önbizalom hiány és ixeiv óráig ezt el lehet leplezni, de sokáig nem..


Az unalmas karakternek nincs rendben az élete akar kapcsolatot amire rá is görcsöl.

Eseménytelen életéből kevés sztori lehetőség van.

A melóból haza és otthonról a melóba cimű műsorszámra senki nem kiváncsi.

Ha nem történik veled semmi nincsenek barátaid akkor nincs is miről beszélned érdemben és ez belső feszkót szül.

Pláne hanem élted álmát dolgozod..


Atán vannak e céljaid egyáltalán amikbe hiszel és előremutatóak e?

Vagy már ott tartasz hogy csak eszel alszol dolgozol...


(Egzisztencia például alaul e az embernek például..?)


Nyilván nem vonzó ha az ember vegetatívban él és ebbe belehazudni, hogy érdekes emberek vagyunk és elhinni szinte lehetetlen, pláne elhitetni..

Az ilyen ember nem méltatlanul az értéktelenség látszatát kelti..


Ugyhogy sajnos ezeken amig nem változtat az ember addig unalmas lesz..

Egészséges önkritika nélkül az ember zuhan a szakadékba. Inkább legyen magához az ember kucsit szigorúbb, mert könnyen váltht tudata arra a konklúzióra hogy értéktelen.


Jelenleg én is itt tartok de már elkezdtem dolgozni gőzerővel a problémán és ez hited ad,

2019. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: leírtad ezzel kapcsolatban a tiszta igazságot!

"Az írásbeli kommunikációval az a baj hogy félreérthető, és adott esetben személytelen."


Ezért kell élőben ismerkedni, nem társkeresőn! Ha meg élőben tetszik az ábrázatod, az írásbeli kommunikációd lényegtelen, akár egy mondaton belül lehet csomó hibád, nem érdekes. A társkereső nagy zsákbamacska. Általában azt mondják hogy azok tudnak nagyon szépen fogalmazni írásban és szóban is akikben tömény agresszió van, bipoláris zavarral.

2019. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ez nem így van. A legtöbb ember élete unalmas. Nem attól leszel érdekes, hogy saját sztorikat mesélsz, nem standup-os vagy. Attól érdekes egy ember, hogy mit GONDOL.


Nem olvasol semmit? Én most is olyan jó könyvet olvasok, hogy 3 napig tudnék megállás nélkül beszélni róla. Unalmas az, akit semmi nem érdekel. Akinek minden mindegy. Aki nem szeret gondolkodni.


Senkivel nem történnek heti szinten olyan izgalmak, hogy abból sorozat legyen. A gondolataid fontosak. És hogy ne csak fintorogj minden témára.

2019. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!