Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent nagy hátrányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent nagy hátrányt, ha nem annyira jó és kifinomult a beszédkészségem?

Figyelt kérdés

Nem tudok szépen, tetszetősen fogalmazni, ill. nincs nagy szókincsem se, nem vagyok nagydumás. Emiatt vannak gondjaim.


Nemrég egy tőlem magasabban kvalifikált nővel kerültem volna kapcsolatba, de esélyt sem adott, mivel majdhogynem azt mondta nem vagyunk egy szint. Hiába tetszettem neki külsőre meg úgy az egész lényem, a kommunikációm miatt betett a "műveletlen" skatulyába.


Megéri a nőknek ilyen tulajdonságok alapján válogatni, ha egyébként ezen kívül minden más passzolna?

Rendben hogy mindenki mindenből a legjobbat akarja, de hogy esélyt sem adni?

/F/


2019. febr. 1. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kapitalizmus, egy jo no meg plane valogathat. Miert erne be kevesebbel ?! Sajnalatbol meg ahh...szanalmas mindenkinek.
2019. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
A leírt szöveg alapján semmi baj veled, bár az is lehet, hogy csak írásban megy ilyen jól a kommunikáció.
2019. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Írásban sem kimagasló a teljesítményem, szóban meg pláne nem.
2019. febr. 1. 11:49
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Jobban jártál így.

Az ilyen "magasabban kvalifikált" nőknek kb senki sem jó, aki él és mozog, csak önmaga.

Volt szerencsém ilyenhez, nem kicsit volt irritáló a jelleme.

Öntelt, pökhendi nő, valószínű egy intenzíven elbszott nevelés áll a háttérben.

2019. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

"Hiába tetszettem neki külsőre meg úgy az egész lényem, a kommunikációm miatt betett a "műveletlen" skatulyába."


Tuti biztos, hogy ez pusztán a kommunikáció hiányossága miatt volt? Úgy érted, hogy amúgy te elég olvasott vagy, kérdező, csak nem tudtad jól kimutatni / prezentálni?

2019. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

"intenzíven elbszott nevelés"


alatt nagyon erős verbális készségeket + felsőfokú iskolázottságot igénylő foglalkozású (pl. orvos + ügyvéd) szülőket (= értelmiségi családot) értesz, 49%-os?

2019. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
neharagudj,de szerintem ez csak egy jo urugy volt...
2019. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy hogy odaadóan kényeztetném vágyaktól fűtött tested vagy nyálnám a résedet he.
2019. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nézd én nem ismerem a csajt és téged se és még csak nem is voltam jelen mikor kikosarazott de ha magamból indulok ki a kommunikáció az alapja mindennek. Ha valakivel nem értjük egymást es/vagy annyira eltérő az amiről és ahogy tudunk beszélni akkor megette a fene még a barátságot is nem hogy egy kapcsolatot.

Én sok olyan emberrel vagyok jóba akinél érzem hogy se a tudásunk se az értelmi szintünk nem azonos. Amíg csak elvétve találkozunk ez a különbség még üdítő is hisz alapvetően hasonszőrűekkel veszi körbe magát az ember. De hosszú távon engem mérhetetlenül zavar ha a másik nem érti mit mondok ha "butítanom" kell a mondatai át vagy bár érti érdemben nem tud rá reagálni mert ismeretlen terep számára. És ez fokozottan igaz ha az élet általános témáiban is egyszerű mint a faék.

Miért nálad magasabban kvalifikált embert akarsz társnak? Valakivel szemben aki azonos képességekkel bír ez nem hátrány hisz nem is érzi a hiányosságot.

2019. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert az emberi kapcsolatok kommunikációalapúak. Ha kinyitod a szád és képtelen vagy normálisan, válogatottan fogalmazni, akkor nem passzoltok, hiába nézel ki jól. Ez egyszerűen kiábrándító, ez van.
2019. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!