Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire feltűnő, ha gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire feltűnő, ha gyakran megkeresem a tekintetemmel azt a munkatársamat (ff), aki nagyon tetszik nekem? Kiszúrhatja esetleg más kolléga, aki szintén azon a munkaterületem van? Persze kifinomult odavetődő pillantásokra gondolok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ki . Én egyből kiszúrnám .
2016. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze :D
2016. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ám mintha ő is viszonozta volna ezt, mert amikor a hozzá közeli munkaterületen dolgoztam a gyárban, akkor többször is azon kaptam, hogy egy pillanatra odanézett, ahol én is dolgoztam.
2016. ápr. 14. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nők ezt azonnal levágják, a pasik kevésbé.
2016. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ha pl. Ő nem láthatja, hogy rápillantok (mert épp mondjuk gépet állít), a közelben lévő kollégái (a szomszédos gépeken) észrevehetik?


(de ők miért engem figyelnének, h én kit nézek, ha óvatos vagyok?)

2016. ápr. 14. 23:11
 6/12 A kérdező kommentje:

ajjaj, én meg azt hittem, hogy simán titokban lesem őt, és nem figyelhetnek fel erre akár a kollégái... :O


még elmondhatják Neki...

2016. ápr. 14. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Van akinek feltűnik, van akinek nem. Ezt nem tudhatod. Lehet már így is észrevették, csak nem tudsz róla.

Amúgy volt már velem, hogy egy sráccal gyakran egymásra pillantottunk, és az egyik barátnőm egyből kiszúrta pedig ő messzebb volt.

2016. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Akkor én sztem most aztán felveszem a pléhpofát és nem nézek oda többet, nem keresem meg egy gyors pillantással se... ááá, neeeeeeeeeeeee mááárr!

Bár Őt is kaptam azon, hogy figyelgetett... ;) hmmm

2016. ápr. 14. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj nem 10 éves vagy! Ha tetszik,akkor mennyèl oda és kezdj el vele beszèlgetni (pl.: Hogy megy a meló? ....) Ha érdeklődő és látod a pozitív visszajelzéseket, akkor bejösz neki.
2016. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nálunk ez úgy volt, hogy először azt szúrtuk ki, hogy néha-néha "ok nélkül" is összenézünk (mi együtt is dolgoztunk, egymással, testközelben... akkor tök oké, de máskor is folyton egymás tekintetét kerestük), aztán jöttek a 3-6mp-es bámészkodások, ha érted, néha a karomon is felállt a szőr, ha épp látószögön kívülről nézett, egyszerűen éreztem. Na kb. ekkor kezdték el mások is kiszúrni. Persze már egy pillantáson is rajtakaphatnak, de ennél a kandúrnál ez nem volt fura, mert minden csaj rajta legeltette a szemét, az tűnt fel a többieknek, mikor ő kezdett hosszabban sasolni engem.

Nálunk ez többe is átment (konkrétan az ágyából írok, miközben a fogát mossa már vagy negyed órája, pedig nekem jó lenne büdös szájjal is, csak jönne már :D), de ahogy olvasom, te nem szeretnél lebukni. Csak a kollégák előtt, vagy előtte se?? Ha csak a közös munkatársak előtt, egy ideig lehet titkolni, de előbb-utóbb ki fogják szúrni, mikor forrni kezd a levegő. Rólunk is megy a pletyka, és muszáj lesz előkerítenem a póker arcom, de igazából nálunk már annyira mindegy... Főleg, mikor testközelben leszünk, mikor táncolunk, és a szemébe nézek ááá egy szó, egy mozdulat egy bármi, és a csajok (meg a srácok, ó hogyne, ők is) szarrá fogják boncolgatni... persze míg ő ott van nics gond, mögötte bezzeg szénné szekálnak :( Gondolom ezt szeretnéd elkerülni. Sok sikert, hátha te megúszod.

(Öblöget végre :D mentem, pussz :*)

2016. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!