Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt, ha nekem csak a modell típus lányok jöhetnek szóba, de én átlagos pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de hiába szimpatikus egy csajszi, ha nem indít be, engem meg szexuálisan a hosszú, vékony test, szép arc, ápolt külső indít be. 175cmes pasi vagyok, átlagos alkattal. Az ilyen lányok átnéznek rajtam, mert nem tudnak felvenni mellém magassarkút.

Magas, csinos lányok. Ti összeönnétek egy veletek egymagas, picit alacsonyabb pasival? 175cm körüli csajok tetszenek, de csak azok akik vékonyak! Tehenet nem szeretnék magam mellé, hanem királynőt!


2019. febr. 2. 02:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem marad még jó darabig a jobb kezed :D

Én is kérdezek valamit!

Hogyan tudnék M5-ös BMW-t venni ha az én fizetésem csak egy F Astrára elég?

2019. febr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Nagyok az elvárásaid, és itt gyakorin próbálsz tanácsokat kunyerálni ehhez arra, hogyan szerezz meg egy “királynőt”.


Elég szánalmas a helyzeted.


Álmodozáson kívül tudsz valamit? Én is álmodozhaznék arról, hogy tengerparti nyaralóm legyen, oszt itt gyakorin fogom várni a tanácsokat, hogyan érjem ezt el.

2019. febr. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, hogy lesz*pod magad. :)
2019. febr. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát sok ilyen pasi van...egyedül is maradnak...
2019. febr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 peca1000 ***** válasza:
97%

Ez nem a Magyar Népmesék, ahol a szegény csúnya lúzer elnyeri a szépséges királykisasszonyt a végén.


Sehogy nem lesz ilyen nőd.


Ábrándozhatsz róla. :)

2019. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Pláne, hogy más nőket tehénnek nevezel.Aki így beszél a nőkről, az lehetne Brad Pitt is, visszataszító lenne.

Ha magas nőt akarsz, azt a 175cm-t kompenzálni kellene valami jellemmel, nem még lejjebb húzni...

2019. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Csak királyok érdemelnek maguk mellé királynőt, úgyhogy a rövid válasz: sehogy.


Lásd be, személyiségfejlődésed nem tart ott, hogy meg tudj hódítani egy nőt -bármilyen nőt, nem csak modellalkatút- fenn tudj tartani egy kiegyensúlyozott és pozitív párkapcsolatot. A női nemnek csak jót teszel, ha a jelenlegi mentalitásoddal nem is közeledsz hozzájuk.

2019. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Trollkérdés.
2019. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyat várj el amit te is tudsz nyújtani. Sorry ez van. Kivételes esetek mindig vannak de az olyan csajoknak olyan pasi is kell.

Vagy nagyon top személyiségednek kéne lennie (az írásod alapján ez sajnos nincs, mert pl csak azért mert egy nő nem modell alkat attól még lehet jó alakja, sportos stb ergo nem tehén de mindegy.. eszed tokja) vagy akkor sportolt ki magad, öltözködj jól stb. Adj a külsődre. Bár ezzel inkább csak megfogod a lányokat de mindegy.

Szóval ha magasak az elvárásaid te is tudj nyújtani hasonlóan magas elvárásokat. Ennyi.

2019. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Előttem már mindent leírtak.
2019. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!