Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszt és a bizalom?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedéskor elkezd tesztelgetni, azaz szemétkedő kérdéseket vagy megjegyzéseket kapok, amik sértők, akkor nálam a bizalom bizony meginog, és elvágta magát az illető, még ha tetszett volna is.

(Vannak jópofa megjegyzések, kérdések is, most nem erről beszélek.)

Te hogy vagy ezzel?



#fiú #shit teszt #bunkó nők #szemét kérdések
2019. febr. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hasonlóan, mint ahogy leírtad.
2019. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Engem ne tesztelgessen senki. Én sem teszem ezt másokkal. Kinőttem a játszmázásgatásokból is.


Kérdezni lehet bármit, őszintén válaszolok is bármire, ami nem más ember számára személyes (vagy baromság (pl mi a prohardveres jelszavad és email címed)). Még semmi olyat nem tettem, amit titkolnom kellene bárki elől is.

Viszont ne tesztelgessen.


Pl ő tud rólam valamit és megkérdezi, hogy lássa az igazat mondom vagy sem. Az ilyet nem csipázom.

2019. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi ebben a tesztelés, ha valaki szemét kérdéseket tesz fel. Számomra noszensz. Legalábbis ez úgy hangzik mintha az illető személy egyáltalán nem rendelkezne önreflektálással: tehát engem akar kiismerni, miközben saját magára nem tekint, azt nem veszi figyelembe egy ismerkedés során, hogy ő miként nyilvánult meg.
2019. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen tesztelgetés az, ahol beszólogat a másik? Írnál pár konkrétumot?
2019. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolú egyetértek.

Ismerkedéskor úgyis sok minden szóba kerül, kiderül, hogy ki mit tart fontosnak.

Aki nem képes nyíltan kérdezni, beszélni, hanem helyette tesztelget, az később egy kapcsolatban se beszélne őszintén, mindug kerülő útakon kommunikálna.

2019. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!