Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a külső?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyan férfiak tetszettek, akiket az általános közízlés átlagosnak ítélt volna.

Semmelyik volt párom nem járt rendszeresen edzeni, nem is vártam volna el senkitől, mert nem érdekel, hogy mennyire izmos az illető. Sőt, inkább az taszít, ha látványosan az.

Szinte semmennyire nem érdekel a másik külseje, nincsenek preferenciáim, legyen ápolt, ennyi. A személyisége érdekel.

Viszont ahogy látom, egyedül vagyok ezzel, vagy legalábbis maximum a nők közt van még ilyen, a férfiak elvárásai egyre nőnek. Sokan itt azt is jogosnak tartják, ha a 45 éves férfi lecseréli a 40 éves feleségét egy kamaszlányra, mert hát "a zasszony" már nem olyan feszes. Vagy amikor fiatal férfiak szakítanak az első szex után, mert megláttak egy kezdődő narancsbőrt a lány combján, ülve nem volt lapos a hasa, nem meredt előre a melle fekve, esetleg meglátták reggel smink nélkül, vasárnap délután zsíros hajjal, vagy bármi más.


Biztos jó, hogy efelé haladunk?


2019. febr. 2. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Túl felszínesek a férfiak és nők is.
2019. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem hibátlan külső kell. Annyi a lényeg, hogy vonzódjunk egymáshoz szexuálisan. Csak ennyire számít a külső.


Amimt ez megvan, onnantól csak és kizárólag a belső tulajdonságok számítanak. Vonzalom nélkül nincs értelme.


A legjobb barátommal annyira nem hasonló az ízlésünk, hogy aki számára 10/10-es nő, az számomra sokszor meh, semmi extra. Ez fordítva is megvan.


Volt már olyan párom, aki a barátaim szerint csúnya volt. Én viszont gyönyörűnek tartottam és nagyon vonzódtam hozzá, pedig se modell, se fitness őrült nem volt. (Voltam utóbbi kategóriába tartoző nővelis kapcsolatban. Ő is vonzó volt, de sok szintén fitnesses barátnője meh...)


'Nem számít', hogy feszes legyen a cicije, narancsbőrmentes a combja, mindig tűéles a haja...legyen meg a vonzalom és kész. Ez pedig nem csak ezeken múlik.

2019. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért fontos? Mert az látod elsőre, a lelkét még nem ismered. De nem is ez a lényeg a kisugárzás, a kölcsönös vonzalom, na ez ami lényeg!
2019. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ‘a szép külső’ fogalma hallatán nem arra gondolok, hogy kondizni jár, semmiképpen sem. Arc alapján ítélem meg, ha valakinek alapból nem jön be az arca, az kondizhat meg gyúrhat akármennyit, ettől még nem fogok valakit szépnek találni.
2019. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a külsejét látod. A szép lelkét nem látod amíg nem ismered. Másrészt a külső az ízléséről is árulkodik. Az életmódjáról. Ha edzeget, akkor valamennyire látszik rajta, hogy törődik magával, fontos az egészsége. Ha tetovált "vadóc" akkor jóeséllyel nem justin bieber a kedvenc előadója. Ilyesmiket le lehet szűrni külsőből is. Egyébként a nőknek fontosabb a külső, hiszen én nem veszem észre egy nőn ha rosszul áll a haja vagy van egy pattanása, de egy másik nő egyből észreveszi. Idővel talán egyre fontosabb lesz számomra a külső, hiszen az emberek lelkében már eleget csajódtam. Ha a korombeli nő egy ősz de gazdag 50es hapsira csorgatja a nyálát (tök átlag szürke egér csaj) engem meg észre sem vesznek, akkor legalább én is találjak valakit akinek feszes kemény segge van. A belsőről úgyis kiderül, hogy 2 év múlva teljesen megváltozik. (31/F)
2019. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Idővel elhasználódnak a nők és ez nem javítható, csak cserélhető. :D
2019. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy valószínűleg egy hardcore szemellenzőn keresztül látod a világot, így kérdéses egyáltalán, hogy mennyire reális az, amit írsz. Ha érdekel a dolog, akkor ülj le pár olyan férfi ismerősöddel beszélgetni a témáról, akik fájdalmasan őszinték szoktak lenni.


A személyes tapasztalatom...


"Eddig mindig olyan férfiak tetszettek, akiket az általános közízlés átlagosnak ítélt volna."

Szoktam ismerkedni, barátkozás, szex és kapcsolat céljából is. Általában elég hamar szóba szokott kerülni az ideál. És kitalálod, hogy a nők mit mondanak? Na, a 99%-uk pont szó szerint ugyanezt. Néha megkérdem pár lányt, hogy mutassa meg az exeket. Az esetek többségében kifejezetten helyes, jó alkatú pasikat mutattak.

Nem ismerem az exeid, de lehetséges, hogy nálad is ez a helyzet. Elég elgondolkodtató az a mondatod, hogy az taszít, ha LÁTVÁNYOSAN az. Ezt sok nő hangoztatja, miközben olyan alakot nem tartanak látványosnak, ami mögött több év munka van. Én is edzek.


"Viszont ahogy látom, egyedül vagyok ezzel, vagy legalábbis maximum a nők közt van még ilyen, a férfiak elvárásai egyre nőnek."

A férfiak elvárásai nőnek, akikről azt hangoztatják rengetegen, hogy kb. mindenkinél bepróbálkoznak? És a férfiak elvárásai nőnek, akik között sokan alig találnak így is barátnőt? És a férfiak elvárásai nőnek, amikor itt is naponta lúzereznek a csajok? Fordítva ülsz a lovon.


"Sokan itt azt is jogosnak tartják, ha a 45 éves férfi lecseréli a 40 éves feleségét egy kamaszlányra, mert hát "a zasszony" már nem olyan feszes."

Hány ilyen sztorit láttál személyesen? A környezetemben volt pár ilyen. A dolog úgy nézett ki, hogy a nő már évek óta nem akart szexet. És hozzátartozik a dologhoz, hogy pont ugyanúgy hagynak el nők is férfiakat akár külső, akár anyagiak, akár elhanyagolt kapcsolat miatt. Az, hogy neked csak az egyik nem dolgai tűntek fel, szintén azt tükrözi, hogy teljesen irreálisan látod ezt a témát, mert nem is érdekel a másik lehetséges helyzet.


"Vagy amikor fiatal férfiak szakítanak az első szex után, mert megláttak egy kezdődő narancsbőrt a lány combján, ülve nem volt lapos a hasa, nem meredt előre a melle fekve, esetleg meglátták reggel smink nélkül, vasárnap délután zsíros hajjal, vagy bármi más."

Aham, mert ez olyan gyakori jelenség... 100 kilós, narancsbőrös lány ismerőseim is elég könnyen találtak pasit. Egy csomó pasi kifejezetten szereti a reggeli, sminkmentes barátnőjét.


Őszintén: Szerintem nem ártana egy kis önismeret.

2019. febr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit eltúlzod.


Egy JÓL müködő kapcsolathoz nélkülözhetetlen, hogy meg legyen a kölcsönös vonzalom, szexuális vágy mind2 fél részéről, ez pedig a külsőből is származik. Van jelentősége, ez nem felszínesség, hogy összességében vonzódjunk a párunkhoz.


Az a felszínesség, amikor csak max X kg súlyú nő, min Y cm magas férfi, ekkora mellméret, akkora derék, amakkora kar, váll stb. szűrőn keresztül lát valaki.


Amit pedig konkrét példát írtál az nem felszínesség, hanem üreség.

2019. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!