Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit számít az autó ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P33ter kérdése:

Mennyit számít az autó ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Igen csak azt tapasztalom az utóbbi időben ,hogy az ismerkedés során egyre nagyobb a hangsúly azon ,hogy a férfinak van-e saját autója.

Én személyszerint már többször is szenvedtem ebből hátrányt az ismerkedés során.

Abszolút több kategóriából próbáltam már párt választani magamnak, és valahogy mindig eljútottunk az autó problémáig. Persze sokszór érthető mivel a hölgy sem az adott városban lakott ahól én hanem városon kívűl néhány kilóméterre. De pld. az exem miután szakítottunk is azonnal olyan pasit szedett össze akinek autója volt és utánna minden második insta-story az volt ,hogy autóznak valahová, amit én annó nemtudtam nyújtani neki. Tehát lányok elsőróban : Mennyire imponál nektek,hogy a fiú autóval rendelkezzen ? (lányok védelmére : Nem nem ri.banc egy lány attól ,hogy autóra hajt, vagy az autót nézi , hiszen szerepe van az autónak a kapcsolaton belüli mobilitásban.) Most teljesen mindegy milyen autóról beszélünk, csak autó legyen.



2019. febr. 3. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sokat, volt olyan randim, hogy a autómmal többet foglalkozott a férfi mint velem :D

N

2019. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
az autómmal*
2019. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Mai világban eléggé alap dolog már egy autó. Nehogy már menetrendhez legyen az ember kötve, ha ki akar egy kicsit mozdulni, el akar menni valahová. (Dolgozni én is busszal járok.)
2019. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
79%
Semmit..csak annál aki a külsőségekre és anyagiakra megy.
2019. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Számít!

A márka is!


Hiába van egy vadonat új, de olcsó, alacsony márkájú kocsid, a proli majom a 20+ éves BMW-vel lesz a menő. És nem csak a faludiszkóban, 14 éves tiniknél.


Nekem nincs kocsim. Bp.-n belül baromság, inkább TAXI, ha nővel vagyok. Ráadásul egy ebéd vagy vacsora mellé, egy pohár bor, vagy utána egy konyak/whisky után úgysem vezethetnék, mert féltem a fegyverengedélyeimet, meg azt, hogy legázolok valakit, és hiába ő volt a hibás, akkor is engem varnak be.

2019. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Mikor a pasimmal összejöttem, nem is tudtam hogy van autója, nem is érdekelt. Aztán 3. randin kérdezte, hazavihet-e ?( mozi után) ra is kérdeztem, én kis naív , hogy “ez apukád autója?” Jót vigyorgott, hogy nem, a sajátja :)
2019. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
Céges kisautókkal, régi Fiat Puntóval, régi Renault Clióval jártam a várost, szerinted felkeltette bárki érdeklődését is? :D Ellenben amikor a cégtulaj autóját kellett vezetnem, egy fekete, gyönyörű, ültetett Mitsubishi Lancert, na arra nagyon sok punci felkapta a fejét. Csak látni kellett volna azokat az irigy női tekinteteket, amikor a főnököm felesége kiszállt mellőlem a kocsiból. Szánalmas nők, szánalmas k#rvák.
2019. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen sajnos nekem az is probléma,hogy a család/fater nem adja ide az autót, pedig lenne egy terepjáró. A testvérem néha ide adja de azért mindig nem kérhetem el tőle sem, elvégre családja van. És sajnos ahogy fentebb is írták azért tömegközlekedéshez kötve lenni, nem túl jó.
2019. febr. 3. 16:05
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Többet mint hinnéd.
2019. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ. Ha randi után nekem adja az autót, akkor számit. Egyébként ezt a gyakorlatban hogy kell elképzelni? Megmondod, hogy busszal mész randizni, és letilt? Normális esetben nem is derül ki, hogy van-e kocsid, csak pár találka után. Ha akkor dobnak, akkor ott nem a kocsi a gond. Ha ismerkedésnél is csak a kocsid érdekes, akkor is veled van gond.

De ha szerinted ez ennyit számít, aki bérelj valami jobb verdát, és lehet menni vele csajozni. Mi sem egyszerűbb.

2019. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!