Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit számít az autó ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P33ter kérdése:

Mennyit számít az autó ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Igen csak azt tapasztalom az utóbbi időben ,hogy az ismerkedés során egyre nagyobb a hangsúly azon ,hogy a férfinak van-e saját autója.

Én személyszerint már többször is szenvedtem ebből hátrányt az ismerkedés során.

Abszolút több kategóriából próbáltam már párt választani magamnak, és valahogy mindig eljútottunk az autó problémáig. Persze sokszór érthető mivel a hölgy sem az adott városban lakott ahól én hanem városon kívűl néhány kilóméterre. De pld. az exem miután szakítottunk is azonnal olyan pasit szedett össze akinek autója volt és utánna minden második insta-story az volt ,hogy autóznak valahová, amit én annó nemtudtam nyújtani neki. Tehát lányok elsőróban : Mennyire imponál nektek,hogy a fiú autóval rendelkezzen ? (lányok védelmére : Nem nem ri.banc egy lány attól ,hogy autóra hajt, vagy az autót nézi , hiszen szerepe van az autónak a kapcsolaton belüli mobilitásban.) Most teljesen mindegy milyen autóról beszélünk, csak autó legyen.



2019. febr. 3. 15:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
sajnos rengeteget számít. ha nincs kocsid, észre sem vesznek, de olcsó márkájú kocsival se. pár éve, vettem is egy 18 éves bmwt. hátsó kerekes, több mint 200 ló, nyilván tapadtak a csajok, meg imádta az összes, ha állatkodok vele. gyorshajtás, driftelve befordulás, parkolóban pörgés, imádják. viszont én meg nem ezzel akarok csajozni, egyszerűen ez nevetséges. inkább ősszel eladtam a bmwt, és vettem picit többért egy skodát, 4 éves octavia, kényelmes, kb nulla szervizköltség, benzinre is kevesebbet költök, biztosítás is vállalható, persze csajok már nem tapadnak annyira, mint amikor régi bmwm volt, de őszintén szólva akinek ez számít, azzal nekem nem nagyon van mit kezdenem. kinőttem már abból, hogy kiscsajoknak én rakjam be először...
2019. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21

"ha nincs kocsid, észre sem vesznek, de olcsó márkájú kocsival se"

:DDDD

Ezt ugye te se gondolod komolyan? Alig 1-2 férfi ismerősömnek van autója, nekik is valami olcsóbb, valahogy mégis nagyrészük kapcsolatban él.

Páromnak felváltva nem volt autója, vagy épp anyukájának a Swiftjével járt, mikor összejöttünk. :D

Ahhoz meg gratulálok, hogy pár rbnc miatt játszottál mások életével! :)

2019. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!