Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a beteges féltékenységemet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok a férjem pedig 36. 4 éve vagyunk együtt, facebookon ismerkedtünk meg, fél évre rá találkoztunk egy augusztusi hónapban, majd decemberben össze is költöztünk. Azóta együtt vagyunk.

A problémám: Annyira rossz érzés nekem az, hogy egy csomó lánnyal volt már szexuális viszonya, tudom hogy ez nagyon gáz meg minden de nem tudom megemészteni.Nem tudom, hogy ez miért fáj nekem ennyire, hiszen mikor ezek voltak akkor én még nem is ismertem szóval kb igazából semmi közöm nem lenne ehhez az egészhez. De mindig kérdezgetek tőle pl, hogy vette e már el valakinek a szüzességét meg ilyenek ( pedig tudom hogy nem kéne ilyeneket kérdeznem, mert utána mindig veszekedés van a féltékenységem miatt) Fotózott előttem pucéran csajokat meg ilyenek, zenei borítóképeket csinált, és egyszer mikor már rég jártunk, és én éppen haza mentem, ami 230 km-re van Budapesttől, az nap láttam hogy hívott át magához csajt fotózásra amiről én nem is tudtam. Jó, azt azért hozzá teszem hogy soha nem csalt meg, meg nem is iszik, szóval tök normális ember úgy lényegében, viszont ezek a múlt témák engem nagyon aggasztanak. Olyan sokszor gondolkodik a múlton, meg hozza fel azokat amik voltak más csajokkal kapcsolatban..hogy az már nekem sok. Látom rajta hogy olyan mintha inkább lenne ott, mint velem. Vagy nem tudom, olyan nehéz elmondani amit érzek. :/ Mondta azt is, hogy neki már nem tud újat mutatni egy nő se, mert olyan sokszor tapasztalt meg már mindent, ez is annyira kiábrándító.

Soha nincs olyan hogy odahúz magához, átölel folyton, megpuszil, vagy csak úgy gondol egyet és meglep valamivel...soha nincs ilyen, nem is volt, csak ha kérem tőle...de akkor már ugye nem magától csinálja, hanem "kötelességből". ÁÁÁ nem tudom, mit tegyek, mi a megoldás...fogalmam sincs, nem tudom megbeszélni vele ezeket a dolgokat, mert mindig csak veszekedés van belőle, viszont szeretem. Nem tudom hogy lehetne jól kijönni ebből a dologból. Kérlek titeket, hogy normálisan válaszoljatok. Amúgy , nem mellesleg önértékelési problémáim is vannak, ez miatt is adódnak ezek a féltékenységek.

Aki esetleg járt már hasonló cipőben, és "kigyógyult" belőle, árulja már el a titkot hogy csinálta.



2016. ápr. 20. 04:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem, hogy egy volt haver csajának a kezdőbetűje a vádliján díszeleg (tattoo). Mondtam neki hogy üttesse át, vagy csinálja meg magának mert amúgy tetkós a férjem. 3 éve könyörgök kb vagy már kapcsolatunk eleje óta, de hiába...az valamiért annyira fontos neki, hogy nem hajlandó eltüntetni...ez is olyan rossz
2016. ápr. 20. 04:52
 2/12 anonim ***** válasza:
A Másik Ember Nem A Te Tulajdonod.
2016. ápr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha jól számolom 17 évesen jöttél össze egy 32 éves felnőtt férfival. Szerintem már itt elcseszted, de hagyjuk...

Gondolom neked nincs ilyen hatalmas élettapasztalatod a férfiak terén, mint neki a nők és lányok megrontásában. Én a helyedben nem kötném magam olyan férfihoz ilyen fiatalon, aki nem törődik velem és a régi casanova életet siratja még egy nála 15 évvel fiatalabb nő mellett is.

2016. ápr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

A múltjához semmi közöd,te mégis ezen agyalsz minden nap!

Nem a jelent kellene élvezni?

2016. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó neked ez a kapcsolat? Ha igen,akkor fogadd el őt teljesen,ha nem,akkor meg keress mást,mégcsak 21 vagy,sok időd van.
2016. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg beteges, azért vagytok együtt, emrt így alakult az élete korábban, és nem volt senki a sok csaj között, aki magához tudta volna kötni.

Azért ez meg aggasztó:

"Soha nincs olyan hogy odahúz magához, átölel folyton, megpuszil, vagy csak úgy gondol egyet és meglep valamivel...soha nincs ilyen, nem is volt, csak ha kérem tőle."

De nem a múltra nézve, a jövőre.

2016. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Dolgozz az önbizalmadon és a komplexusaidon, mert az egész mögött a te önértékelés problémád áll.
2016. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Látod, ezt elkapkodtad. Egy 15 éves fiúval fele ennyi problémád se lenne a múltját illetően :)


Könyveld el, hogy ő ilyen, és a jövőtökre koncentrálj ne a pasi múltjára. Ezt tudatosítsd magadban, és talán kibillenhetsz ebből az állapotból.

2016. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4, de én élvezném a jelent, ha a ő nem a múltjában lenne folyton, mindig vissza gondol, hogy jaj milyen jó volt ekkor és akkor.


#8, Nem járnék egy 15 éves fiúval :)


#3, ez mondjuk jogos!


De mondjuk szex is csak ilyen havi 3-szor van max. Jó esetben többször is, de az átlagról beszélek most.

Nem tudom, hogy most akkor velem van a hiba, vagy vele.? Oké, hogy van önértékelési hibám, de az csak abban nyilvánul meg hogy sose mondja h szép vagyok, vagy nem dicsér meg szex után hogy "jaj de jó voltál"..stb.

2016. ápr. 20. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Ami a szexet illeti a hiba vele van.

Nálunk heti 4-8 az átlag (60F)

2016. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!