Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Beszélek egy férfival Facebookon. Eddig még nem találkoztunk. Volt úgy megírtam neki, hogy kilépek mert megyek aludni, erre írja hogy jó korán lefekszem, meg hogy persze én korán lefekszem. Volt úgy hogy ezt megírtam, és mintha húzta volna még a beszélgetést, írt még utána egy pár dolgot.
2019. febr. 7. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapintatlan, túl rámenős.
2019. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes történet...
2019. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben meg volt úgy hogy nem is írt nekem egy nap.
2019. febr. 7. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A netes beszélgetések szinte semmit sem érnek, ha ezek alapján akarsz következtetéseket levonni, tutira nagyot fogsz hibázni. Ha érdekel a srác, találkozzatok élőben minél előbb, sokkal többet fog érni.
2019. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért hùzta,mert még beszélgetett volna.Nem látok ebbe semmi rosszat.Azért hagy ki napokat,mert van más dolga is.Végülis egyenlőre csak beszélgettek.
2019. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivagyok az olyanoktól,akik ennyire piócák.De én már megtanultam azt,hogy ha elköszönök megvárom míg ő is és aztán kilépek.De ha úgy válaszol,mint aki teljesen átment a búcsúm felett,akkor már csak reggel nyitom meg az üzenetét.
2019. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!