Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg ismertem egy lányt kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem egy lányt kedves és aranyos és meg értő olyan lány akit kerestem még nem találkoztunk de beszéltünk telefonon csak egy kicsi agaszt hogy ő 13 éves én meg 22 hogy ez rendben van e?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendben. Egy gyerek, te pedig felnőtt vagy (papíron)!
2019. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 éves nagy valószínűséggel semmit nem tud még az élet nehézségeiről. Most kapcsolódik csak be az életbe. Általánosba jár te meg már felnőtt (gondolom) dolgozó ember vagy. Időtök se lenne egymásra, arról nem is beszélve hogy mind a te ismerettségi köröd, mind az ő szülei szerintem letagadnának téged és el lennél tiltva a lánytól. Plusz ha egy kicsit belegondolsz akkor rájössz hogy pár év múlva fel fog világosodni a dolgok menetéről, és szerintem nem 30-hoz közeli emberrel tervezi leélni a középsulis éveit. Összeköltözni nem tudnátok hisz szülők, szexuális életetek se igen lehetne mert szülők. Ha nagyon a fiatalabb lányok jönnek be akkor próbálj meg inkább olyat keresni aki közel áll az érettségihez, vele könnyebben tudsz már tervezni és szokkal szabadabb életet él.
2019. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Elég baj az, ha 22 évesen egy 13 éves lánynál érzed úgy, hogy megtaláltad amit kerestél.


Szerintem sok férfi küzd ezzel, van bennük valami vonzó, a "gyerekség" vonzó, lehet pedofilsággal b*sztatni, de a tiszta ártatlanság, a naivitás vonzó. Viszont ne kísértsd a sorsot. Ő még gyerek, nagyon gyerek. Nagyon nagyon gyerek. Ez így ha lefekszel vele, törvénybe is ütközik, de törvény nélkül is nagyon nem oké. Engedd el, keress magadnak rendes korodbeli lányt.

2019. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Vazze, én meg 7-nek saccoltalak a helyesírásod alapján.
2019. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy a rendőrség IP cím alapján is megtalálja az ilyen pedofilokat. Lassan mehetsz ajtót nyitni nekik. :)
2019. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Basz.i meg ha 16 lenne azt mondom oké, de 13!!!! Legyen már eszed.
2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez nincs rendben. Én is randiztam tőlem fiatalabb lánnyal, de nem ennyire fiatallal. Akkor voltam 20 ő meg majdnem 16 arra azt mondom, hogy rendben van még, nem erőltettem semmit mert nem a sz*x miatt randiztam vele. De ez még anélkül is beteg kapcsolat lenne.
2019. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Remélem csak trollkodsz, pedomaci.
2019. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Pffff, megint egy pedofil.
2019. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Basszus, még gyerek!

Te meg már 22 vagy, illendő lenne felnőtt módján viselkedni!

2019. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!