Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ettől már csak egy lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már csak egy lépés választ el minket az "agglegény-adótól"?

Figyelt kérdés

[link]

Lehetséges, hogy szűz, egyedülálló pasiként halálra vagyok ítélve ebben az országban, ahol csak a többgyerekes családokat becsülik meg? Még ha szeretnék is gyereket, akkor se lenne rá lehetőségem, az iszonyatosan férfiatlan külsőm miatt.



2019. febr. 10. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne engedjük a nőket dolgozni,tanulni,gondolkodni,ettől se sok választ el minket,aztán ha férfi neki joga van félre kurni verni kidobnu ujjért a régit husz év után kölökkel és mehet utcára.. Igen vonzobb a szingliség és a vibrátor is mint magyar padsikkal lenni,akik araboktol sokban nem különböznek..
2019. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
#11: Ki beszélt itt ilyenekről? Egyszerűen arról van szó, hogy legyen meg a választása a nőknek és a család illetve a gyerekvállalás legyen legalább ugyanolyan vonzó, mint a karrier. Érdekes módon rengeteg nő össze tudja egyeztetni a kettőt és amellett, hogy családanya lett, van karrierje, vállalkozása. Tehát meg lehet csinálni, lehet találni megfelelő férfit, lehet gyereket szülni és karriert építeni. Nem szükséges lemondani egyikről a másik kedvéért.
2019. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

#11

A tények ugyan makacs dolgok, de látom, téged nem tudnak befolyásolni. :D

Nem baj, menjél az arabokhoz, csak aztán vissza ne gyere panaszkodni! :D

2019. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor menjél külföldre...

Férfiatlan férfi nem kell ide. A ffiasság is belülről fakad, sírásra nem vágyunk. Még itt se.

2019. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megnyugodhatsz, az agglegényadót / aggleányadót nyíltan biztosan nem fogja meglépni a kormány, ugyanúgy, ahogyan az abortusztilalom nevű baklövést sem fogja soha elkövetni, mert onnantól kezdve búcsút inthetnének a hatalomnak és a korlátlan lopási lehetőségeknek. Ezt ők nagyon is jól tudják.
2019. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére meddő vagyok,elég gáz h minden nőnek szülni kell duma ha akar ha nem,ezek melett nő fel ugy a gyerek h az anyja belerug minden nap minden percben mert kellett szülnie.. Nem minden nő vágyik gyerekre és nem minden nő valo anyának,meddőknek tudom nem szabadna kapcsolatba élni házasodni se,mert nem termékenyek.. :(

40N

2019. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16. Szerintem simán találhatsz olyan férfit, aki nem akar gyereket, főleg manapság.
2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És akkor nekem, nôként, sokkal faxább? Én szeretnék gyereket, párom is van, de a semmire nem vállalunk még, hármat meg fôleg nem. Mi is a problémád? Ezzel szerinted komolyan a nôket támogatják?
2019. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18: Hol olvastál ilyet? A kérdező azon aggódik, hogy az egyedülálló férfiak (és bár a nőket nem emelte ki, de szerintem ők is ide sorolhatók) semmibe lesznek véve, és még különadók formájában büntetést is fizetniük kell, amiből aztán a családosokat és a 3 vagy több gyereket szülő nőket támogatják.
2019. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!