Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi legyen a következő lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés ha komoly kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok de életem első komoly kapcsolata csupán most van kialakulóban. A lány már túl van egy 3 éves kapcsolaton, ezért gondolom elvárja, hogy ne legyek tutyi-mutyi.

Szoktunk találkozni, sétálni a városban, megvolt már az első csók is. A következő lépés gondolom a szex lenne de nem tudom, hogyan vezessem fel. Eddig csak gyors egyéjszakás kalandjaim voltak ahol nem kellett sokat érzelgősködni.

Esetleg kéne szóljak, hogy én komoly kapcsolatot akarok? Nekem úgy tűnik, hogy észrevette és valójában ő is azt akar. Ez akkor nyilvánvaló vagy ki kell mondjam?


Köszi ha segítesz.


2018. aug. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

"A következő lépés gondolom a szex lenne"


Hogy te mekkora h..lye vagy! Ez már fájdalmas, bocsi.


Most van kialakulóban és nem hiszem, hogy a szex lenne a legfontosabb.

Előbb ismerjétek már meg egymást, könyörgöm. Vagy te azt feltételezed a csajról, hogy pár randi után máris ágyba akarna bújni?


Sok őszinte és nyílt kommunikáció, közös programok. Majd ha eljön az idő, úgyis tudni fogjátok. Ne görcsölj már rá ennyire.

2018. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod hasznos részét, az elejét inkább figyelmen kívül hagyom.

Mint mondtam nem tudom milyen egy komoly párkapcsolat, az interneten pedig mind olyanokat írnak, hogy már a második randin le kell feküdni a lánnyal ha nem akarom, hogy gyámoltalannak tekintsen.

2018. aug. 6. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h milyen portalokat nezel, de akadj le roluk szerinten nagyon gyorsan.
2018. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember ezt normál esetben érzi ösztönösen. Legalábbis nálam már tiniként így volt. Az interneten rengeteg ostobaságot írnak, mint a tini magazinokban is.

Mindenkinek más tempóban szeret haladni, és az, hogy a te párodnak mi a megfelelő, te tudod kideríteni. Mégpedig úgy, hogy kommunikáltok egymással.

2018. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy félrelépés. :D F
2018. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!