Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti tartanátok olyan férfivel a kapcsolatot, akinek tudod, hogy bejössz, de te nem akarsz semmit tőle?

Figyelt kérdés
A munkatársam a nő, 3 hónapja ismerem, tudja, hogy bejön nekem, mert elég egyértelműen jelzem neki, látom rajta, hogy tetszik neki a szitu, rengeteget nevetünk és poénkodunk egymással kissé perverz módon is, aztán amikor elhívom valahova, hogy találkozzunk, mindig terel, hogy most ezért meg azért nem jó. Viszont csomószor ő keres engem és rám ír és személyes dolgokról dumálunk, nem csak munkáról. Azért csinálhatja, mert jót tesz az egójának, vagy csak ennyire fél egy csalódástól?! ( 26/f, 25/l)

2019. febr. 4. 15:28
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
Kiderítheted. Építsd te le ezt a kapcsolatot és meglátod mennyire kap utána a lány. Ha nem izgatja... akkor ennyi volt.
2019. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám igy a kapcsolatot, de ismerek olyan nőt, aki ezeket egósimogatásnak használja.
2019. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám.Viszont mivel munkatársak vagytok,akkor lehet a kollegális viszonyt akarja normális szinten tartani.Már ha mellőzi a perverz utalgatásokat és vicceket.Egyébként nem feltétlen egosimi,nem mer belebonyolódni a munkahelyi kapcsolatba,lehet azt gondolja a poénok után,hogy valójában csak egy kis kalandot szeretnél.
2019. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de velem állandóan megpróbálták ezt.

N

2019. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Itt te vagy az egyetlen aki fél a csalódástól. Nagyon jól tudod hogy nem jössz be neki mint pasi de itt sírsz, ahelyett, hogy örülnél hogy egy nő baráti viszonyt próbál veled kialakítani. De neked mindenképp a lyuk kell, szóval ha egy nő barátkozik veled de nem akar tőled semmit akkor az csak az egóját növeli szerinted. Szánalmas pasi vagy.
2019. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, az utolsón jót nevettem :)
2019. febr. 4. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagy játékos a nő. Lelki szemetesnek jó leszel, de dugni más fogja, vagy már teszi.
2019. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A személyes példámat tudom felhozni, és lehetséges, hogy vannak mások is, akik hasonlóak hozzám: én szeretek jóban lenni az emberekkel, viszont hosszú-hosszú éveken át nem voltam képes elhinni, hogy bárkinek is bejövök. Nekem is volt, hogy "jelzett" egy pasi, elkönyveltem poénnak, és kész. Soha nem merült fel bennem, hogy komoly érdeklődés lenne. Szóval ha engem érdekelt a pasi, akkor folyton csak tereltem, és nem akartam találkozni, nehogy koppanjak.

(Ma már egyetlen egy férfiról elhiszem, hogy kellek neki, ő a férjem, de nála is csak akkor hittem el, amikor megcsókolt, pedig előtte már jó hosszú ideje "kerülgettük egymást", de bennem fel se merült, hogy komolyabban érdekelném. Ha valami pasas nagyon kedves velem, meg célozgat, akkor azt a mai napig valamiféle haveri ugratásnak veszem.)

2019. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Valószínű, hogy jófej vagy, de (egyelőre) kevés.

Megkockáztatom, hogy van neki valaki más a képben, ha nem is komoly szinten.

2019. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés tényleg az, hogy én mit tennék hasonló esetben, akkor a perverz poénkodásban én már nem lennék benne, tehát azt kb. full stop jelleggel azonnal lenulláznám (nagyon udvariasan, de ugyanannyira határozott kérlelhetetlenséggel). Egyébként nagyon szívesen cserélek eszmét bárkivel, aki elég értelmes hozzá, viszont munkatársi kapcsolat esetén mereven ragaszkodom az ember-ember viszonyhoz, és csak ahhoz.
2019. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!