Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lógó mell, narancsbőr, stria,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógó mell, narancsbőr, stria, tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés

Itt szembesültem vele először, hogy nekem tulajdonképpen "lóg" a mellem, hogy a narancsbőr szakítóok, a stria szintén...

Nem egy, nem két kapcsolatom volt már, és soha senki nem szólt semmit ilyesmiért. Sőt, mindenki váltig állította, hogy nem lóg a mellem, vagy hogy a stria a belső combomon egyáltalán nem látszik.

Ráadásul van egy kb 10cm hosszú égési seb a combom külső részén, soha nem fog elmúlni. Elég komoly volt, rám dőlt egy fazék forró víz, aznap nem álltam többet lábra.

De senki, aki eddig látta, nem szólt rá semmit. Se ismerős, se idegen (strandon pl).


Most akkor mindenki kamuzik? Vagy az eltelt néhány évben az egekbe szöktek az elvárások?


2019. febr. 12. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Más az, hogy mit tartok tökéletesnek elméletben, és megint más, hogy mit látok szépnek egy valóságos, szeretett személyen. Utóbbiba értelemszerűen sokkal több "tökéletlenség" belefér.
2019. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rockarc ***** válasza:
91%

Itt max az incelek szolnak le ilyenek miatt, mert ok csak a tokeletessel ernek be. De az meg rajuk sem bagozik, ezert valakin megtoroljak.


Nem mondom, hogy ezek a szepsegidealok jellemzoi, de ezek, amiket felsoroltal ruhakban nem latszanak. Amikor meg ruhaledobalasra kerul a sor, akkor meg mar vajmi keveset szamitanak.


42F

2019. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

100-ból 90 pasi örül, hogy nőhöz jut, így nem teszi szóvá.

Persze nagyon nem mindegy a mértéke! És sajnos a narancsbőr NEM alkat és súly függő, fittmodell lányokon is látni.

2019. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

A barátom nagyon kritikus egy ember. Megmondja hogy van rajtam plusz, valami nem áll jól stb. De... Épp ma mondta h igazából teljesen mindegy hogy hány kiló vagyok, mert én vagyok az egyetlen neki a világon akit szeret és akivel el tudja képzelni az életét.


Valóban van rajtam kis plusz súly, a combom is néha narancsbőrös, a hajam is elég durva reggelente mikor felkelek, de emberek vagyunk. Neki is van pocakja, nem mindig edzett a karja, néha befingik, hát istenem.. Ugyanaz az ember mint mikor tiptop. De van ami mindig állandó: az h nagyon jó ember.


A felületes embereknél szakítóok ez.

Én együtt akarok a párommal megöregedni, akkor is vele lenni ha már rondák és ráncosak és bem túl okosak leszünk. Ha valakinek már nem kellek ha nem leszek tökéletes akkor inkább nem is akarok az ilyennel lenni.


Amúgy szerintem ezt gyakorin csak azok írják akiknek életükben egy normális kapcsolatuk nem volt ami igazi érzelmeken alapul.

2019. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez hülyeség, mindenkinek vannak ideáljai amik számítógéppel kialakított képekre támaszkodnak. Nincsen tökéletes nő.

Ne azt vedd alapul amit itt írogatnak azok akik képen láttak csak jó nőt, olyan képen ami program satírozott tökéletesre.

Mindenkinek vannak hibái, naracsbőr, mell, stria, sebek vagy hegek. Ezt igy senki nem fogja figyelni rajtad. Én is beleestem ebbe a hibába 17 évesen, tökéletes akartam lenni mint egy modell. A naracsbőr soha nem múlik el 100% akár mit is csinálsz. Közben elveszíted a realitást, egy tökéletes külsőben csak a hibáidat keresed miközben nem élsz.

Annak nem lóg a melle akinek plasztikázott, ne a magyar ideálokkal foglalkozz. Nyugati országokban nincs ennyi megcsinált nő.

28N

2019. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Amint a való életben is tapasztalhattad, nem fognak veled ezért szakítani. Itt van NÉHÁNY hozzászóló, aki ezeket írja, DE MÉG ITT SEM erről szól a legtöbb válasz. Ha felraksz egy képet a lógó melleidről, pár perc alatt kapsz egy csomó privát üzenetet.
2019. febr. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Van rajtam 10kg plusz

Tetovalt vagyok

A mellem vegig heges egy mutet miatt

Narancsborom van es harom gyerek utan a hasam borzalmas


Erdekes modon oda vannak ertem a 30-40 eves pasik...

En 45 vagyok de eleg fiatalos igy nem annyira latszik a korom


De szerintem tobbet szamit h ki vagy milyen vagy mint az h hogyan nezel ki ...

2019. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább az a probléma, hogy sokan nem tudják kettéválasztani az ideálisat a valóságtól. Ez egyébként mindkét nem tagjaira jellemző.


A legjobb példa erre bármelyik netes társkereső, de akár ide is felrakhatsz magadról egy képet próbaként, természetesen olyat, amin látszik a probléma. 2-3 éve beszélgettünk erről ismerősökkel. A vége az lett, hogy az egyik pár férfi tagja kiírt egy "szerintetek hogy nézek ki, lehet-e így valaha barátnőm?" féle kérdést és mellékelt 2 képet (amiket a barátnője készített, tehát úgymond női szemmel is átmentek a rostán). Az egyik kép egy mosolygós arckép volt, a másik egy teljes alakos. A válaszok röviden:

- Fogyjál le, járj sportolni

- tetess fel egy fogszabályzót

- csinálj valamit a hajaddal, mert ez így nem férfias

- cseréld le a ruhatárad, pár ezer forintból fel tudod dobni a külsődet

- sugárzik rólad a frusztráltság, ezért nem találsz nőt (ez volt a legviccesebb)

- a maradék pedig a már jól ismert "nincs a külsőddel komolyabb baj, valami a kisugárzásoddal lehet" típus volt.


Összesen két olyan üzenet volt, ahol azt írták, hogy az ilyen pasik simán kapcsolatban vannak. Hozzáteszem, hogy a srácnak 16 éves kora óta 1-2 hét kivételével mindig volt kapcsolata. Tehát az itteni véleményeket nem kell komolyan venni.


Nézd meg, van itt milliónyi kérdés, ahol valaki a hibáját emeli ki és úgy kérdezi meg, hogy így mennyire lehet sikeres a másik nemnél. Ha a lógó melled, narancsbőröd, striád emeled ki, akkor azt fogják írni, hogy senkinek nem kellesz. A valóság meg teljesen más.

2019. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, hidd el!

F.

2019. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!