Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrös a combom már 1...

Narancsbőrös a combom már 1 éve. Erről mi a véleményetek? Többi lent. 👇13/L

Figyelt kérdés
Már rég óta küszködök a narancsbőrrel! 10 évesen duci lettem. De mire 11 lettem leadtam. 12 évesen megjött a menstruációm és akkor kezdődtek a gondok. Narancsbőrös lettem. 1 nyarat már kihúztam vele, de még egyet nem szeretnék. 1 hete belekezdtem a kemény edzésbe. Eljárok futni,előtte betekerem a problémás területet folpakkal. Futás után jó nagy pohár víz. Aztán edzés a talajon. -ez után váltófürdő és jó vastagon testápoló. Most keményen belekezdtem az edzésbe, de később sem akarom abbahagyni hiszen a futástól is jobb a közérzetem és nem vagyok olyan fáradékony, így többet bírok tanulni és jobban fog az agyam is. Ami nem hátrány hisz gimi után egyetemre szeretnék menni. De ez lényegtelen. Szerintetek mit kellene még a rutinomhoz hozzátennem vagy inkább hanyagolnom hogy elérjem a célomat? Vagyis a narancsbőr mentes életet. :) elnézést a hibákért!

2016. febr. 17. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Folpack meg testápoló a zsír ellen?

Egészséges ételek, mozgás, sok folyadék. Ennyi kell, nem több...

2016. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régóta küszködik a narancsbőrre 13 éves léttére...:)

Hát igen,a média mérgezi az embereket.

2016. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Én 13 évesen azt sem tudtam, mi az a narancsbőr... Ja, és a nők 95%-ának van. Így elég nagy kozmetikai ipar építhető rá...

Ja, a pasikat meg egyébként sem zavarja. :D

2016. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nőn kifejezetten izgató tud lenni...
2016. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!