Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tűnik el! Mit kéne még...

Nem tűnik el! Mit kéne még tennem?

Figyelt kérdés

Másfél éve sportolok heti 4x intenzíven és mellé heti 1x vagy 2x kardiózok 1 órát. Egészségesen eszek, saját étrendet alakítottam ki ami koromnak és szükségleteimnek megfelel. Kivontam a pékárukat, és nem eszek hülyeséget. Tényleg nem. Napi 3 liter vizet iszok.De valahogy az a narancsbőr nagyon ragaszkodik hozzám. Utálom.

Próbáltam masszíroztatni (jelenleg is csinálom)

hideg-meleg vizes akármit is próbáltam.Tudom hogy ez genetika, sajnos örököltem, de semmi más módszer nincs erre? Mert hiába feszes és izmos a lában a valóságban, a narancsbőr miatt olyan mintha karfiol ember lennék.

Nincs rajtam plusz kiló már, maximum 1-2 kiló . 18 éves vagyok 163 cm és 53-54 kiló. Szóval ezért nem értem.

Csak rosszul esik egy idő után hogy tényleg odafigyelek minden apró részletre , és elmegy mellettem egy lány fagyival a kezében forrónaciban olyan feszes lábakkal amit még nem láttam. Én meg hosszú gatyában, csirkével és rizzsel a kezemben. Nem önsajnáltatásból, csak nem tudtam hol adjam ki ezt a dolgot, szimplán nem értem. Lehet valamit rosszul csinálnék? Min kéne változtatnom hogy eltűnjön onnan a narancsbőr?

Orvosi beavatkozást nem szeretnék, fiatal vagyok hozzá.

(A válaszokat előre is köszönöm szépen)



2017. jún. 22. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem probléma, csak te hisztizel rajta.


Nekem is kicsit narancsbőrös és? A párom imádja a lábam, a mellem (ami pici), a derekam, más véleménye meg pont nem érdekel.


Te már kezded túltolni az egészséges dolgot, meg hosszú gatya, nyáron? Ha mondjuk elfogadnád magad olyannak, amilyen vagy, és nem agyonretusált képeket nézegetnél (a modellek is narancsbőrösek, jééé!), akkor kiegyensúlyozottabb és egészségesebb lennél.


De te tudod, engem nem érdekel, más hogy néz ki, mert más a genetikám (akarhatok körte alkatot, ha kicsi mellem van és szélesebb a vállam), többek között.


28n

2017. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem jobb lett amikor vitaminkoat szedtem, meregtelenitettem es nem ittam tobb kavet. Nezz utana milyen gyogyteak vannak es miket irnak roluk forumokon/ leirasban.

Amugy persze mindeki mas de nekem ez a heti 6x edzes soknak tunik. Az en testemnek legalabbis nem esik jol. Ne azert eddz mert meg akarsz feleleni masoknak vagy magadnak. Azert es akkor csinald amikor neked tenyleg jol esik. En elsosorban a taplalkozasra figyelek, mert az ember nem tud mindig edzeni pl ensem tudok most par honapja (sport kozben serultem meg azert :-) , de mivel a kajara es a mennyisegre nagyon figyelek, igy nem hiztam semmit sem. Nem lehet folyton sztresszben elni emiatt. Lazulj el, es pl tanulj meg meditalni, yogazz, talalj onmagadra es erezd jol magad. Akkor minden konnyebb lesz. Nekem legalabbis ez a tapasztalatom. :-)

2017. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy megsimogatnam most a buksidat. Hidd el hogy bombacsaj vagy. A narancsbőr meg kapja be. Én már 30 elmúltak,szültem is, van rajtam 6 kiló plusz, és nem vagyok narancsbőrös. Húgom több mint 10 évvel fiatalabb, magas, nadszal vékony és rajta meg mégis van. Kinek mit dob a gép. Ne ezen agonizalj. Adj hálát inkább, hogy egészséges vagy. Az a legnagyobb kincs.
2017. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(Méregletenítés amúgy nem létezik, hacsak nem ettél/ittál valami mérgezőt.)
2017. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meregtelenites igenis letezik :-) En csinaltam es nagyszeruen ereztem magam a boromrol elmultak a pattanasok, a felesleges viz kiurult a szervezetembol :-)

bar lehet teljesen egeszseges embereknek nincs ra szukseguk, akkor nem voltam az. Ma mar nem igazan meregtelenitek. szoval letezik igen annak ellenere hogy te nem tudsz rola :-)

2017. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5, nem én nem tudok róla, hanem valamennyi orvos és dietetikus, aki foglalkozik a témával, cáfolja a méregtelenítő kúrák hatásosságát. Nincs klinikai körülmények közt bizonyított hatása ugyanis.


Igen, étrenddel be lehet avatkozni a szervezet vízháztartásába pl. ha ezt nevezed méregtelenítésnek, ám legyen. A szervezetünkbe kerülő "méreganyagokat" illetve emészthetetlen anyagokat a máj és a vese tökéletesen kiválasztja, teljesen függetlenül attól, "méregtelenít"-e az ember vagy sem.

2017. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent nagyon sok merget fogyaszt az atlag ember. Mindenfele szintetikus anyagokra gondolok min tpl gyogyszerek, a novenyeken levo szerek, az allattermesztesben hasznalt hormoknok stb, kozmetikumokban levo karos anyagok.. csak egy kis reszet emlitve. A maj a nyirok rendszer fontos szerve, amely a meregtelenitest vegzi a szervezetben. a sok karos anyag amit a szervezet nem tud megemeszteni mert ugye szintetikus a szervezetben kulonbozo formaban raktarozodik el pl a majdban a kristalyok es a zsirszovetben is. ezert lehet fontos a meregtelenites mert nem mindenki szervezete meregtelenit tokeletesen es a meregtelenites segit ebben hogy a szervezet konnyebben tudjon regeneralodni, es meregteleniteni.Persze az nagyon jo ha valaki mindenbol biot tud fogyasztani. :-) en szemely szerint amiota bio kremeket es kozmetikumokat hasznalok megszunt az allergiam a boromon. Remelem erthetoen foglamzatam bocsi csak siettem
2017. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre irtuk.. az orvosok es a gyogyszergyarak abban erdekeltek hogy miknnel tobb gyogyszert eladjanak.. dolgoztam olyan cegnel ahol eleg sokat megtudtam errol h a kozvelemenykutatasok eredmenyeit is megmasitjak hogy a gyogyszerceg amely fizet a kutatasert elegedett legyen.. ezt pont a fonokom kozolte velem hogy mindegy ugyis megszepitjuk az eredmenyeket :-) nekik nyilvan nem erdekuk azt irni h a meregtelenites letezik es jo... akkor penztol esnek el. ez az igazsag sajnos..
2017. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az orvosok es a gyogyszergyarak abban erdekeltek hogy miknnel tobb gyogyszert eladjanak"


Ugyanennyi erővel írhatjuk, hogy a méregtelenítő kúrákat és csodaszereket árulóknak meg az az érdeke, hogy bizony a "gonosz orvoslobbit" lenyomva eladja neked, hogy a délkelet-buktaföldi japukagyökér-kivonat majd hűde méregteleníteni fog...


Hidd el, ha ez a dolog létezne, az orvosoknak és gyógyszergyáraknak is jobban megérné rámozdulni és fejleszteni, tekintve hogy a legjobb laborok és kutatási körülmények náluk lennének arra, hogy még hatékonyabb "méregtelenítő" kúrát dolgozzanak ki. Csakhogy az evidence-based orvostudomány nem tudta igazolni ezek hatásosságát, ergo nem is foglalkozik vele - legföljebb annyiban, hogy felhívja a figyelmet a hatástalanságára vagy a veszélyeire. (Merthogy utóbbi is van szép számmal, ha túlzásba esik az ember vagy bizonytalan eredetű/hatásmechanizmusú szereket vesz be.)

2017. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mondom ilyen helyen dolgoztam :-) ez mind a penzrol szol.egyebkent nekem ezt mar orvos is mondta .. aki orvoskent dolgozik. es rajott mi megyk. sajnalom hogy ez neked rosszul esik. a meregteleniteshez nem kell gyogyszer. Csak tudni melyik gyogyneveny es zoldseg gyumolcs ami jo. Pont ezert senkinek sem erdeke. Nagyon sok betegseg gyogyitasaban is segit. neken gyogynovenyek mar nagyon sok mindenben segitettek.


nem kell egyetertenunk . te neten olvasol en meg a sajat tapasztalataimrol beszelek. engem nem kell meggyoznod es nem is tudsz.

2017. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!