Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki 25 éves nőként gyárban dolgozni minimálbérért, Miben befolyásolja ez a társkeresést?

Figyelt kérdés
Tehetősebb férfiak és kevésbé tehetős férfiak véleménye is érdekel.
2019. febr. 15. 18:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Kár, hogy 25 évesen tényleg csak ennyi eszed van, miközben tudhatnád, hogy az ország háromnegyede minimálbéren dolgozik.

2. Diplomás könyvtárosként minimálbéren vagyok, mert kulturális közalkalmazott vagyok. A közalkalmazotti bértáblát már kb. 10 éve nem rendezték.

2019. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

"1. Kár, hogy 25 évesen tényleg csak ennyi eszed van, miközben tudhatnád, hogy az ország háromnegyede minimálbéren dolgozik."


most mit vártál egy gyári melóstól?


ok, bocs...

2019. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%
Csak a nők nézik a férfi mit dolgozik, fordítva neked nem kell aggódni !
2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Önmagában dolgozni nem ciki, még minimálbérért sem. Az viszont ciki, amilyen a legtöbb ilyen nő hozzáállása.

Jellemző rájuk a rengeteg panaszkodás, semmit sem tennének azért, hogy előbbre jussanak és kikötés szokott náluk lenni, hogy a pasi azért legyen pénzesebb.

2019. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

attól függ hogy átmeneti munka, vagy tényleg ez minden amit el tudsz érni

dolgozni sohasem ciki, csak nagyon fontos, hogy ne ragadj meg itt

2019. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki,dolgozol, a többség is kb ennyit keres, millió ember van ebben a cipőben!
2019. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy dolog a gyk, a másik meg a valóság. Igen, hátrányban leszel. Nekem az összes ronda, hisztis, buta nőismerősöm , kolléganőm, akinek gazdagok a szülei és tudtak segíteni a házvételben vagy esetleg nagyszuloktol örökölt, rég házas, több gyerekkel. Akinek alacsony a fizetése vagy se a szülők, se a nagyszülők nem támogatták, az egy sem. 25-35 éves korosztalyrol beszélek.
2019. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tudod mi a ciki? Hogy én mennyit tanultam azért hogy közalkalmazott lehessek és a legtöbb nyolc altalanost járt gyári melós is többet keres nálam. Na ez ciki.
2019. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Akik azt irjak, hogy nem ciki, azok nem a valo vilagban elnek. En irtam, hogy szallodatakarito vagyok.

Hamarosan elkezdek egy nappali sulit, hogy kitorjek ebbol.

Ma kicsit beszelgettem egy hazasparral itt, es szoba kerult, hogy a mai az utolso napom itt. Megkerdeztek, hogy mit fogok utana csinalni. Mondom neki, suliba megyek. Visszakerdeztek, hogy egy iskolaban fogok dolgozni?

Mert fel sem merult bennuk, hogy esetleg van ambiciom es eszem, hogy tanuljak. Fel sem merult bennuk, hogy a korulmenyeim miatt csinaltam ezt a melot.


A masik eset amire emlekszem, hogy volt kutyajuk a vendegeknek, es elkezdett ugatni, amikor az ajtajuk elott jartam, a no kinezett es visszaszolt a ferfjenek, hogy semmi, csak a takarito.


Amugy meg nagyon sok ferfi azt gondolja, hogy azert a nonek is legyenek ambicioi, es ne ra akarjon akaszkodni. Az alcsony berezesu munkaknal szerintem a legtobbjenek megfordul a fejeben, hogy akkor most neki kell segitenie a not.


Es ja, ha "megelegszel" egy szinten gyari munkassal es nem valami tobb diplomas orvosra vagysz akkor talan ok.

2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is gyárban dolgozom. 26/f.

Én nem a munka alapján ítélek, hanem a viselkedés, emberség alapján. Sok olyan ember van, aki nagyon ciki. De vannak szimpatikusak is.

Én viszont nem szoktam nálam feljebb pozícióban levő emberekkel ismerkedni. Nem vagyok ellenük, csak nem tudok velük miről beszélni. Az más világ. Habár többször mondták már, hogy nekem nem itt a helyem, hanem valami magasabb szinten. Engem nem érdekel. Itt érzem magam jól és kész.

2019. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!