Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan sértődött meg? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy nővel 2 gyerekes egyedülálló anyuka. Mind a kettőnknek jó volt. Majd néhány nap múlva írtam hogy jó lenne a hétvégén, azt mondta hogy a gyerekek miatt nem lehet. Mert szinte mindig csak nála vannak a gyerekek, alig vannak az apjuknál.

Mondom magamban okés ennyi volt, vagy kifogás vagy nem nincs mit tenni. De azóta is beszéltünk.

Aztán áthívott magához egy másik csaj, és ezt elmeséltem neki. Erre megsértődött, azt írta ez gyors volt, legalább elmondtad.


De hát az milyen megalázó szerep lenne részemről, hogy ha éppen nincsenek otthon a gyerekek akkor előkap?

Egyébként nekem nagyon jó volt vele, össze nem jönnék több okból sem, de fő ok a gyerekek.

A másik csaj mindenben jónak tűnik, de ugye vele nem tudom hogy fog működni az a bizonyos kémia.


26 F



2019. febr. 15. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Te teljesen hülye vagy.. mégis mit vársz?
2019. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Közölted a két gyerekes anyukával, hogy szexnél többet nem akarsz tőle? Nem lehet, hogy úgy érezte, többet is akarnál? Amúgy minek akarsz gyerekes nővel szexelni, ha nem tudod elfogadni, hogy nem te vagy első.


Ezért nem akar sok férfi gyerekes anyát. Az egyik ok, hogy senki nem szereti más gyerekét nevelni.

Itt persze nem azt jelenti, hogy a gyerek tehet róla, nem is őt fogják büntetni; de senki nem akar olyannal foglalkozni, akihez köze nincs.

A másik, hogy MINDIG a gyerek/ek az elsők!

2019. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Mit vársz? Majd örök készenlétben áll miattad?


"De hát az milyen megalázó szerep lenne részemről, hogy ha éppen nincsenek otthon a gyerekek akkor előkap?"

Te jelentkeztél be hétvégére.

És szerinted neki nem lenne megalázó, hogy egyszer nem ér rá és tee már mással dugsz?


Istenem!

2019. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem lehet, mert ezt előtte is beszéltük,

sőt igazából kb 2 hónapja lógott a levegőben a dolog, csak mindig nála voltak a gyerekek, amúgy sem számítottam rá, hogy dobja a gyerekeket értem és nem is várnám el, csak magán a sértődésén lepődtem meg.


bár lehet utána Ő úgy érezte mégis akar, csak nem mutatott semmi erre mutató jelet...

2019. febr. 15. 21:49
 5/23 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem igazad van.

Kezdj azzal, aki független. Neki csak akkor kellenél, amikor ráér.

2019. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

a "független" azt mondta, hogy egyedül él és ha jó lesz a szex, akkor bármikor elmehetek hozzá késő délutántól.

Viszont az anyuka volt a legjobb az ágyban, nagyon jól mozgott, általában az idősebbek jobbak úgy vettem észre. Egyébként 7 évvel idősebb is nálam.

A másik lány meg 6-tal fiatalabb.

2019. febr. 15. 21:55
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora amatőr vagy! :)))
2019. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindenesetre rosszul érzem magam, hogy megsértődött.

Azt hittem hogy lazán veszi, de ezek szerint csak tetette hogy milyen laza...

2019. febr. 15. 21:57
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Én amúgy a másik csaj helyébe le se feküdnék veled:)Ha nekem mesélnéd, hogy xy-t épp a minap vágtad gerincre..Minek? Hogy holnapután az utánam következőnek meséld el velem milyen volt?:D
2019. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Szóval nem jönnél vele össze, kapcsolatra nem kell, csak szexre, ha úgy tartja kedved. De azon megsértődtél, hogy ő is csak akkor akar veled lenni, mikor nincs jobb dolga. Koncentrálj a másik csajra.
2019. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!