Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan sértődött meg? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy nővel 2 gyerekes egyedülálló anyuka. Mind a kettőnknek jó volt. Majd néhány nap múlva írtam hogy jó lenne a hétvégén, azt mondta hogy a gyerekek miatt nem lehet. Mert szinte mindig csak nála vannak a gyerekek, alig vannak az apjuknál.

Mondom magamban okés ennyi volt, vagy kifogás vagy nem nincs mit tenni. De azóta is beszéltünk.

Aztán áthívott magához egy másik csaj, és ezt elmeséltem neki. Erre megsértődött, azt írta ez gyors volt, legalább elmondtad.


De hát az milyen megalázó szerep lenne részemről, hogy ha éppen nincsenek otthon a gyerekek akkor előkap?

Egyébként nekem nagyon jó volt vele, össze nem jönnék több okból sem, de fő ok a gyerekek.

A másik csaj mindenben jónak tűnik, de ugye vele nem tudom hogy fog működni az a bizonyos kémia.


26 F



2019. febr. 15. 21:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahol másnap már másba lógatod, az nem szexkapcsolat, csak egyéjszakás. Ha megbeszélitek(!), hogy lesz folytatás, márpedig itt ez történt, akkor illik annyira tisztelni a másikat, hogy csak vele dugsz. Ezt hívják szexkapcsolatnak ugyanis. Hogy párkapcsolat nem kell, de ugyanazzal az egy emberrel kavarsz.


Nyilván számon nem kérhet, mert nem vagytok együtt, de a minimum az lett volna, hogy nem dörgölöd az orra alá az újabb kalandot.

2019. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#21: Attól, hogy neked így működnek a szexkapcsolatok és neked ez ideális, ez nem általános igazság. Van olyan, akinek nyíltan több szexkapcsolata van, nekem is volt ilyen időszakom. Ezzel kapcsolatban szó sincs arról, hogy nem tiszteltem volna a másikat vagy ők ne tiszteltek volna engem.

Sőt, egyesek nyílt kapcsolatban szexelnek egymással...

2019. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22 Oké, van ilyen. De akkor legalább ne dörgölje a másik orra alá, hogy nem ugrottál, mikor füttyentettem, haha van más. Mert ez a nettó parasztság.
2019. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!