Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire hátrány hogyha egy srác eléggé vékony?

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok és emellé 52kg szóval nem vagyok egy férfias alkat emiatt nemrég elkezdtem kondizni hogy legalább 10-15 kg-ot fel tudjak szedni magamra.A kérdés azért fogalmazódott meg bennem mert nemrég pont sikerült meghallani ahogy a lány osztáytársaim az osztályba járó fiúkról beszélgetnek amit pedig magamról hallottam az elég lelombozó volt.

2019. febr. 15. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Timo Glock, Nick Heidfeld, Felipe Massa is mind alacsony (165 körüliek ők is) férfiak mégsem tűnik fel annyira. Mindnek szép felesége van, ne stresszelj a magasság miatt.

185 centi vagyok mégsem volt még párkapcsolatom :)

2019. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Még véletlenül sem azért van szép feleségük, mert híresek és gazdagok :)
2019. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!