Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a párotok meghalna, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok meghalna, mennyi idő múlva kezdenétek el megint a társkeresést?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok!

2019. febr. 17. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyan nyitottan és őszintén szeretni mást. Az meg a másik fele, hogy a gyerekeket sem szeretném összezavarni, sem “megbántani”. Biztos, hogy évek telnének el, azt pedig elképzelhetetlennek tartom, hogy úgy szeressek bárkit, ahogyan a férjemet.
2019. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

3 éve halt meg a barátnőm, minden este sírok. Nem tudok egy lányra sem ránézni, szóval sok idő kell, legalábbis nekem.

26 éves vagyok.

2019. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem álszentség, ha úgy érzi az ember, hogy soha


nyilván ha tényleg megtörténik, idővel ez változhat

2019. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért az befolyásoló tényező, hogy hány évesen történik meg a tragédia. Most vagyok 26, ha holnap meghalna a férjem, akkor valószínűleg idővel fel tudnám dolgozni a dolgot és valamikor továbblépnék- bár nem tudom megmondani, hogy ehhez mennyi idő kellene, lehet hogy 1-2 év, lehet, hogy több (szerintem sokkal több, minimum 8-10 évet mondanék amúgy).

Ha viszont már 56 éves koromban történne a tragédia (mint ahogyan anyukám esetében, pont 56 volt, amikor apukám meghalt), több, mint 30 együtt töltött év után, akkor amellett, hogy valószínűleg képtelen lennék túllenni a dolgon, már nem is bajlódnék társkereséssel, az energiám a családomra, unokákra fordítanám. Valószínűleg én lennék az utca réme, a mogorva, magányos vénasszony, akire mikor három hét után rátalálnak, már csak a csontjai vannak meg, mert a 30 macskája rég megette a maradványait. Szóval azért nem mindegy, mikor jön el ez a pillanat.

2019. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valojaban nem kerestem soha direkt part, mindig csak megismertem valakit. A parom halala utan is gondolom ugy lenne, hogy elobb-utobb megismernek valakit aki szimpatikus, de nem tudom, mennyi ido utan lennek fogekony az ilyesmire.
2019. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!