Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Sosem volt még párkapcsolatom, ennek szerintetek mi lehet az oka?

Szerintem a belső tulajdonságaimmal van gond, meg az hogy nem járok bulizni.

Ritkán szoktak rám nézni a lányok emiatt gondolom a kinézetem sem valami előnyös.

Sosem volt párkapcsolatom, pedig már 22 vagyok.

Szerintetek az első kapcsolat hány évesen lenne normális?

Én úgy érzem hogy kicsit késve vagyok már 22 évesen...


2019. febr. 17. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve 22 évesen :)


Az is lehet,hogy csak a te környezetedben nincs olyan lány, aki megfelelne neked, vagy neki te.. Először is ne legyél ennyire rástresszelve, minden menni fog magától, járj el több helyre (szerintem ne szórakozóhelyre) és ismerkedj emberekkel

2019. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beslő tulajdonságokon meg tudsz változtatni, ha tényleg veled van a baj, ezt csak te tudhatod, nem.ismerunk teged ;)
2019. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!