Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen szeretethiányos 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szeretethiányos 34 éves szűz férfi örökké szűz marad egy egyedül eli le az életét?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak akik baromira vágynak már nőre szexre ezért ha egy nő szóba áll vele már első randi után szerelmes lesz, mindenkinek újságolja a dolgot és már házasságot gyerekeket tervezi.
2019. febr. 20. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ja, vannak.
2019. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Napi hiszti... Nem unjátok még?
2019. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki ennyi idős korára még prostihoz sem jut el, az megérdemli, hogy szűzen haljon meg!
2019. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Vagy egyedül marad, vagy nagy szerencsével talál egy magához hasonló szerencsétlent, akinek megkeserítheti az életét a szeretethiányával.
2019. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Jah az ilyenek egyedül maradnak örökre .
2019. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem csk.az ilyenek,mâsok is egyedül maradnak.Ez az oldal amùgy sem arról híres,hogy az ilyen nyüszögős kérdésekkor majd a hátad simizzék,hogy minden rendben lesz.
2019. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

jaj pont egy ilyen fickó szállt rám pár éve, csak ő még idősebb. azóta is a szerelmével traktál. akkora lúzer, hogy ilyet még filmen se láttam.


de amugy az ilyenek is megtalálják előbb utóbb a hasonló tipusu nőt.

2019. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Valószínűleg igen.


Az ilyen emberek pedig nem férfiak, semmi férfiasság nincs bennük.

2019. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

"Vannak olyan férfiak akik baromira vágynak már nőre szexre"

Van egy olyan foglakozás direkt erre találták ki, h prostituált. Én a helyedben elmennék 1-hez.

Mivel


1. Ha te tényleg 34 évesen SZŰZ vagy ott akkor még 50 évesen is az leszel jelen állás szerint.


2. 30 után azért le kellet volna essen h TE nem vagy az a nőknél nyerőkategória.

2019. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Én már idősebb vagyok a kérdésben leírtnál, és az lenne a meglepő, ha az ember nem lenne szeretethiányos ebben az áldatlan helyzetben. Az simán előfordulhat velem is, hogy az első találkozás után szerelmes lennék, mivel úgy általában nagyon érzelmes alkat vagyok. De szerintem még korai egy jól sikerült első találkozás után házasságról meg gyerekről beszélni.

Én egyébként nem újságolnám el senkinek, és nem vágyok házasságra, meg gyerekre sem. Ez egyénenként változó.

2019. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!