Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok normális férfi egyedül?

Figyelt kérdés

Nem egy folyan férfi ismerősöm/haverom van, akiket szívesen elfogadtam volna akár társként is (tartós kapcsolatban éltem a megismerkedésünkkor és azóta is), mégis mindegyik arra panaszkodik, hogy évek óta nincs barátnője, vagy esetleg még nem is volt soha.

Külsőre egyikükkel sincs gond, jellemre még annyira se, állításuk szerint nem a nők felső 5%-ára hajtanak.


Mi lehet a gond ilyenkor?


2018. dec. 30. 22:35
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Akit szintén érint: miért vagy egyedül?
2018. dec. 30. 22:36
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
Nem az ilyen egyszerű fèrfiakra vágynak a mai nők. A jóindulatuukal szívták meg ezen fèrfiak egy rèsze, ezèrt lehetnek egyedül.
2018. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent az elfogadtad volna? Ha nem vonzalmat konkrétan, akkor azért.

32/f

2018. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Azt, hogy ha szingli lettem volna, amikor megismerem az illetőt, és mondjuk elhív valahová/kezdeményez, simán adtam volna egy esélyt a dolognak.

Miután nem voltam/vagyok, így nem gondoltam nagyon tovább, de azt továbbra is fenntartom, hogy szimpatikus az életvitelük, a világnézetük, a gondolkozásuk.

2018. dec. 30. 22:41
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Talán van ott gond, csak te arról nem tudsz.

Nem kapcsolatfüggők. Nem találtak még meg a megfelelő szemelyt.

Egyszerűen tudatosan nincs nőjük.

2018. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy normális vagy csak idővel derül ki, ránézésre nem.



Azt, hogy milyen jóképű vagy, mekkora a bicepszed, mennyire nyomulsz rögtön leveszi bármelyik nő két szempillantás alatt.


Azt, hogy mennyire lehet veled beszélgetni, mennyire vagy kedves, intelligens, azaz "normális", csak sok óra ismeretség alatt derül ki.



Én például mindig úgy tudtam csak ismerkedni, hogy volt lehetősége a nőnek megismernie.

2018. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5%

Mert nem állapodnak meg senki mellett hanem keresik az újat, azt hiszik hogy az jobb lesz, aztán visszakanyarodnak egy előzőhöz akiben meg elmúlt már minden érzés, vagy már rég kapcsolatban van.

Ilyenek a férfiak.

2018. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%

ui: és "normális" férfiként hosszú, boldog kapcsolataim voltak. Ezekben nem sokat tudtam edzeni a csajozós dumáim, meg azt, hogy hogyan kell 5 perc alatt ledumálni a bugyit a csajról.


Azok a haverok, akik inkább ezen a területen jeleskednek, mindig könnyen szednek fel csajokat, persze, sokat nem tudnak velük kezdeni, mert együttélésre teljesen alkalmatlanok, de nem gond, másnap felszednek egy új nőt.


A nők szemében pedig az, hogy velem lehet együtt élni nem igazán érték, vagy ha igen, akkor csak idővel derül ki nekik.

2018. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

egyet értek a kérdezővel, én is tudtam egy ilyenről.

Szerintem jóképű, nekem tetszett, de kolléga, nem dadog, igen kellemes a hangja, van egy csomó haja, nem dohányzik, autója is van - ok, nem egy vadiúj Audi -, panelos lakást bérel, nem nagyképű, de mégis hol volt csaja, hol nem, nem kövér, igaz, 168 cm. Én sem értettem, miért van egyedül, aztán mire összeszedtem volna magam, összejött a kolléganőmmel... Már nem is dolgozunk egy munkahelyen.

Sajnos nem voltunk olyan kapcsolatban, hogy megtudjam, vele mi a gond. Mert vmi volt, az biztos.

2018. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Alaposan megválogatom, hogy milyen nővel kezdek. Nem vagyok társ -és kapcsolatfüggő. Tökéletesen elvagyok magammal. Egyébként voltak már nőim, de mindegyik szerelem megborítja az elmét, ezt tapasztaltam.
2018. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!