Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen a férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen a férfi, ha házasodna?

Figyelt kérdés

Ugye nem fogok kocsmában, mert ott bármilyen korosztály bármikor beülhet, ki tudja, mit akarnak. Koncerten azért nem, mert akinek ilyen fontos, hogy bulikázzon, akar-e 2 év múlva szülni, és 4 év alatt hármat? Komoly helyeken szintén nem, mert oda az ember nem ismerkedni megy. Mi marad, a teaház, van olyan? Kávézó? Sehol nem lehet. Ami nem baj, csak ne panaszkodnának a nők, hogy nem találnak rendes férfit, hogy egyedül vannak, hogy ne lenne vicces, hogy a Valentin-napot a konditeremben töltötték, mert egy nő aztán tényleg oda való!


28F


2019. febr. 21. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha gyorsan akarsz házasodni, akkor a bevándorlási hivatalban ismerkedj.
2019. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 lempicka válasza:
100%
Konkrétan házasodni akarsz, vagy olyan komoly kapcsolatot szeretnél, amire lehet alapozni egy házasságot?
2019. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ismerkedj lazán, spontán, ahogy az élethelyzet adja, ne pedig úgy, hogy eleve házasságra törekszel. Én a vőlegényemmel pl. egy buliban ismerkedtem meg 2 éve, pár hónap múlva összeházasodunk, és igen, mielőbb szeretnék babát. Egyébként nem vagyok bulis tipus, de akkor pont ott voltam. Szóval én a helyedben nem zárnám ki semminek a lehetőségét. Ott ismerkednék , ahol szimpatikus lányt találok, aztán sose lehet tudni, mi lesz belőle.
2019. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
61%

Lacikoma, 4 év alatt 3 kölök, hogy a Viktor lecsókoljon?

Van baj.

2019. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

"és 4 év alatt hármat? "


Istállóba keress tenyészkancát.

2019. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. Akárhol is ismerkedsz, ne úgy kezdd hogy "tenyészkancára vágysz". Az ismerkedésnek van olyan szakasza amikor felhozzátok hogy milyen terveitek vannak a jövőre nézve és ha a terveitek kb hasonlóak, akkor lehet tovább lépni. De ahogy írtad, az elején nem tudhatod hogy "mit akar" a másik. És simán lehet hogy 2 év múlva esetleg már szívesen családot alapítana valaki aki "bulikázik" :) Lehet hogy ő is úgy van vele hogy hol ismerkedjen...

31/N

2019. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban már sehol. Amelyik nő alkalmas feleségnek, az már tini kora óta foglalt.
2019. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"akar-e 2 év múlva szülni, és 4 év alatt hármat?"


Az a baj, hogy valószínűleg te nem azért akarsz feleséget meg gyerekeket mert arra vágysz, hanem azért mert kell a 10 millás csok.

2019. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ha én párt keresnék és férj jelöltet, nem otthon ülnék a szobában a 4 fal között, hanem "bulikáznék", hiszen ott van némi esélyem találkozni valakivel.

És aki koncertre jár, azzal mi a gond? Nem érezheti jól magát soha, nem hallgathat zenét, nem lehetnek barátai? Ezek a dolgok kizárják a komoly felfogást, megbízhatóságot, családalapítási vágyat?

A teaházba meg kávézóba meg aztán senki nem fog csak úgy beülni, hátha arra jár a herceg fehér lovon épp akkor és akkor majd jó lesz, mert gyorsan férjhez mehet, szülhet 4et 6 éven belül. (OHJESUS)

Az meg hogy ki tudja, mit akarnak.. hát ki kell deríteni. Ismerkedni, beszélgetni, barátkozni, vagy szerinted honnan fogod tudni, hogy ki lesz az, akivel nagyjából egy a felfogásotok, értékrendetek? Ki lesz írva a homlokára,vagy mi?

Bár mondjuk ha nekem ezt a fenti szöveget lenyomnád, akkor beszélgettünk volna utoljára a hello-szián kívül, az tuti :D

31N

2019. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz,hogy azokon a helyeken amiket írsz nem lehet olyan nővel ismerkedni aki komoly kapcsolatra vágyik. Pl. koncerten miért is ne?

Nézz szét egy koncerten, még 30-40-50 évesek is vannak.


Azért azzal az igénnyel ne gyere rögtön elő,hogy Te 4 év alatt 3 gyereket szeretnél, vagy akarsz.


Mi bajod van a konditermes nőkkel?Sokan vannak akik ülő munkát végeznek, munka után pedig kell a mozgás. Vagy épp' fogyni szeretnének.


"komoly helyek"...mit értesz Te ez alatt?


Ismerkedni bárhol lehet, ne a helyet nézd kritikus szemmel .

2019. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!