Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan csúnyának előnytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan csúnyának előnytelen külsejű férfi hogyan ismerkedjen inkább társkeresőn képpel vagy kép nélkül? (Élőben minden nő elutasított eddig)

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 06:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Kép nélkül. Vagy képpel de akkor írj rá egy nem túl szép nőre.
2018. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem mindenki születik topmodellnek! hála! így legalább meglehet próbálni érdeklődés vagy belső tulajdonságok alapján kapcsolatba kezdeni, a cicamicák általában a lrgidiótább üresfejű felszines libák! hidd el meg tudsz szeretni egy kedves, értelmes egyszerű lányt.
2018. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Képpel biztosan nem fog soha visszaírni senki. Kép nélkül még ha vissza is írnak, akkor is csak addig, amíg nem látnak rólad képet.
2018. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Próbálj kövér lányokkal ismerkedni! Ha ronda vagy akkor neked maximum az hozhat sikert!
2018. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy elsősorban olyan lányokkal ismerkedj, akik nem épp "bombázók" vagy hogy mondjam... tehát átlagosan néznek ki. Az, hogy képpel vagy kép nélkül, szerintem mindegy, mert ha személyesen találkoztok, úgyis látni fogja hogy mi a helyzet...

Egyébként a csúnyább pasiknak is vannak barátnőik, de nyilván (ha csak nem pénzes a pasi) nem egy 10/10-es csaj.

2018. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de én már hányok ettől az önbizalomhiánytól és önsajnáltatásból, amit itt nap, mint nap lenyomtok férfiak.

Hogy akartok így nőt magatok mellé, ha "

Kimondottan csúnyának előnytelen külsejű férfinak" tartjátok magatokat?

Először is magadat fogadd el és szeresd meg, legyen egy kis egészséges önbizalmad ! Addig a fene megette az egészet, a legkevésbé sem vonzó egy ilyen pasi, aki ennyire nem tartja magát semminek.

Higyjétek el, van pár olyan ismerősöm akik hát nem egy világszépségek, de volt önbizalmuk, mertek kezdeményezni és lett is párjuk.

Az önsajnáltatás nem menő.

Társkeresőn pedig mindenképpen képpel próbálkozz, kép nélkül kb esélytelen,hogy bárki is visszaírjon és komolyan vegyen . Találkozni sem igen fog senki úgy,hogy nincs kép, ki tudja ki ül a gép mögött.

Ha kell akkor kérd ki a család, barátok véleményét, csináljatok pár jó képet rólad.

Ha kell vegyél új ruhákat, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz(ha pattanásos vagy pl). Kicsit pofozd ki magad és az ismerőseid segítségével csináljatok pár jó képet.

Vagy akár egyedül is.

Próbálkozni kell, majd lesz olyan kép, ami szerinted is jó és fel mered rakni.

Nem kell hazudni a képpel persze, mást mutatni magadból, de azért lehet rajta dolgozni, elég kiábrándító, amikor pl alulról fotózzák magukat és valami igénytelen háttér van a képen.

2018. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ezt kb ugyan az az 5-6 ember írja ki.

2018. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

@6

"Hogy akartok így nőt magatok mellé, ha "

Kimondottan csúnyának előnytelen külsejű férfinak" tartjátok magatokat?"


Tehát már az egészséges, valós önkép is taszító? Mondhatnám magamról azt is, hogy igazi jóképű latin szerető vagyok, de az üres duma semmit nem változtatna azon a tényen, hogy egy olyan oldalon, ahol az emberek kinézetét pontozzák, egészen pontosan ~2-4 pontos lettem végül. Nem, én tudom magamról, hogy rettenetesen ocsmány vagyok, mi a fenét szépítsek ezen? Ez pedig, és a tény, hogy nem szeretek emberek közé járni, automatikusan predesztinál az örökszűzi életre. Leszámítva, hogy 25. születésnapomon meg fogom lepni magamat egy órácskával egy... ööö... szakértőnél, ha addig sem lesz párom. Márpedig ha eddig nem volt, akkor nem is lesz.

2018. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja és @kérdező: mindenképpen fotóval. Jó, alighanem 0 választ fogsz kapni, de ha kép nélkül ismerkedsz, akkor két kimenetele lehet a dolognak.

a) nem válaszol

b) válaszol, majd az első képcserénél varázslatos módon eltűnik a csaj; ugyanott tartunk, mint ha nem válaszolt volna, csak te ekkorra már jó eséllyel beleélted magad a dologba

2018. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy kèpet magadról ès megmondom. 30/n
2018. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!