Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfi 34 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi 34 évesen is szüleivel él és még soha nem volt munkája és nem is nagyon akar akkor inkább ne ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Kényelmesebb neki jobb úgy élnie hogy a szülei eltartják így nem kell munkába járni, nem kell naponta felkelni reggel és az egész élete arról szóljon hogy dolgozzon hanem kényelmesen otthon éli életét TV számítógép haverok társaságában.

Ez nagyon elítélendő a nők számára?


2018. jún. 3. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Trolololo
2018. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Á, dehogy, a nők élnek-halnak az ilyen férfiakért! Imádják az ingyen élő,életképtelen embereket, én is kirugatom nagam és visszaköltözök anyuhoz.
2018. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Az az elítélendő, hogy 34 évesen eltartanak, nem az, hogy otthon élsz...
2018. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Jaj már. Mindenki azt csinál amit akar nem? Ha a szüleinek és neki is belefér ez, akkor mi a gond? Nem fizet adót, nem szolgálja a kapitalizmust, vagy mégis mi?


Ismerkedni is ismerkedj csak, biztos találsz olyan lányt aki hasonló életvitelre vágyik, vagy nem probléma ez neki. Csak lehet őt már nem lesz ki eltartsa. :)

2018. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Te egy főnyeremény lehetsz.
2018. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy egy ilyen pasinak is simán lehet barátnője, ha jól néz ki. Ha nem, akkor meg kb. mindegy, hogy ilyen vagy befektetési bankár...
2018. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
jól teszed! ne is dolgozz! minek az? eltart téged anyád! a seggedet azért ki tudod törölni?
2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Azért ennél jobb troll kérdések szoktak lenni, ez elég amatőr.
2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Inkább mond azt h politikai aktivista vagy aki így próbálja térdre kényszeriteni a kormányt h ő nem add bele semmit a stadionok építésébe. :D :D add úgy elő mint ha te lennél a magyar che guevarra :D A stadion építők rémálma :D
2018. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Normálisan dolgozó nőként nem tudom elképzelni hogy olyannal járjak aki "semmit nem csinál" egész nap. Mégis,hogy tervezzünk közös jövőt/családot? Mit gondol mi lesz ha szülei lerokkannak? Nem arról van szó, hogy pénzéhes vagyok, de ahogy én sosem lennék kitartott úgy én sem nem "tartanám el" a páromat főleg ha ő nem is akar dolgozni. (Mert míg azt lehet tolerálni h valaki átmenetileg munkanélküli, az ingyenélő lusta emberre én spec nem tudnék felnézni)


Az ilyen ember max hasonló kaliberű ingyenélő segélyváró nővel jön össze általában, aztán megy a közös nyomorgás.

2018. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!