Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha egy férfi nem vezet? (autót)

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz az, ha egy férfi nem vezet? Tegyük fel, hogy tud vezetni, van is jogsija, de nincs autója és annyira nem is érdeklik a kocsik. Ettől függetlenül elmennétek vele randizni? 34/F

2019. febr. 22. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Páromnak (F) se jogsija, se autója. Nekem van jogsim, de nincs autóm.

6 éve együtt vagyunk.

2019. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Én lányként imádok vezetni,17 évesen be is iratkoztam jogsira,azóta vezetek. Mondjuk szükségem is van rá,amióta jogsim van önállóan intézem az ügyeimet.

Nekem biztosan nagyon furcsa lenne,főleg,hogy jogosítványa is van,és nem használja,de nem befolyásol semmit , legalább nem kell azon veszekedni,hogy mindketten szeretnénk vezetni! :D

2019. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Azért vidéken, ha nincs kocsid az gáz, főleg ha TAXI sincs, vagy van, csak nincs rá lóvéd.
2019. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

#3

Behalok a magadfajta h..lyéktől. Vidék, kisváros, pont, hogy jó, hogy nincs kocsid, mert könnyen eljutsz városon belül bárhova és nem kell több km-t utazni, hogy A-ból B-be juss.

Ha meg falun élsz, ott a busz. Ja, vagy buszjegyre sincs pénzed?

2019. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a gáz, ha felnőtt férfi létére ilyen kérdéseket tesz föl.

Egyébként énszerintem praktikusabb, ha nincs kocsi (hacsak pl nem kapsz mondjuk cégeset akár saját használatra is, hogy szállíts vele dolgokat); na szóval praktikusabb, ha nincs kocsi, mert annyi mindent kell rá fizetni. Sokkal egyszerűbb, ha nincs. PL benzin, biztosítás, karbantartások

2019. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

4.-nek.


Este, gyerekkel ügyeletre, mikor a busz már nem jár...


Barátnővel moziba majd vacsizni, utána rohanás a buszhoz, és 40km haza, télen...


Nagy bevásárlás, mert a kisbolt drága, a Tacskó, meg a SPÁR nem hozza házhoz a moslékot...


Gondolkodni is kéne, töki!

2019. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az orvosi ügyelet házhoz is megy, szerintem.


A többi ok, ahogy gondolod.

2019. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az autó az csak ez eszköz. Nem gondolom hogy bármit jelent e az, hogy van, vagy nincs. Ismerek egy nyugdij közeli párt, akik eladták az autot amint kirepültek a gyerekek. Nekik a bicikli is megfelelt onnantól. Elmondásuk szerint rengeteget takarítottak igy meg
2019. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nálam ez nem kizáró ok. Én vezetek és van autóm is.

Praktikussági szempontból mondjuk jobb, ha a másik is vezet: mert ha velem történik valami (pl. az éjszaka közepén vinni kell az ügyeletre), akkor jó, ha az ember számíthat a másikra. Itt nálunk legalább is 30 km a kórház...

2019. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem 'gáz', de tény, hogy sokkal kényelmesebb az élet kocsival. Mindenképp plusz pont, ha egy férfi vezet, de nem kizáró ok az se, ha nem.
2019. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!