Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan fiatal lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan fiatal lány aki keresi az igazit a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, mindenféle egoizmus nélkül mondom, hogy tetszem a férfiaknak, leszólitanak, ha elmegyek inni mindig odajönnek ismerkedni stb. stb. nem is ez a lényeg. Szűz vagyok még, nem amiatt, mert nem találok senkit, hanem mert egyszerűen keresem azt az egy férfit akiben minden megvan és végre vele le is feküdnék. Nincsenek óriási nagy igényeim, elsősorban azt szeretném, hogy elfogadja az elveimet ezzel kapcsolatban, valamint ne zavarja a korom, se a tapasztalatlanságom, sőt, hogy becsülje meg a tapasztalatlanságom. Ugyanis a nálam idősebb férfiak tetszenek, csak félek, hogy számukra kellemetlen lennék, ha megtudnák mi is a helyzet velem, ezért az ismerkedést nem is kívánom sokszor továbbfolytatni. Ha már ez a dolog megtörténne sokkal sokkal bátrabb lennék a férfiakkal, és komfortosabban érezném magam egy ismerkedésnél, mert már túl vagyok a dolgon, nem kell többet a “megfelelőt” keresnem. Szóval gondolkodik még valaki így? És igaz az, hogy ez a dolog becsülendő? Hogy először nem adod oda magad akárkinek? (Félreértés ne essék, az “átesés” után is tartanám magam, nem kezdenék más életbe:D, csak na, akkor az ember már felszabadultabb)

2019. febr. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Arra,hogy utána máok f@zát is fogdoshasd,bármilyen pasi jó lesz neked.....
2019. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok lányként annyi idősen kb mint te. És ugyandz aggaszt:D. De még nem találkoztam azzal az emberrel akivel megtenném.
2019. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!