Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet a férfi ha nem született jóképűnek?

Figyelt kérdés

Nők! Más kérdéseknél a válaszokban a nőktől az jön, hogy nem az izmos férfi kell, hanem aki ilyesmi: [link]


Vagyis inkább a karakteres férfias arc számít. Namármost aki [link]

inkább erre hasonlít, csak kevesebb hajjal és még kevésbé jóképű arccal,kék szemmel, az mégis mit tegyen? Hiába gyúr, az arca nem lesz szebb. Örökre marad egyedül?



2019. febr. 22. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Vár úgy 80-90 évet, ha hisz a lélekvándorlásban.
2019. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

a lehetőségekhez képest igyekszik rendben tartani a fogát, haját, bőrét.

Igénybeveszi a dentálhigiénés szépítkezést, szükség szerint eljár kozmetológiai magánrendelésre, hajgyógyászhoz, megnézi a beauty hack videókat és kipróbálja őket (pl. bőrkeményedésre), szellőztet takarít, mossa a ruháit, használ dezodort, WC-papírt, popsitörlőt, szappant, borotvát, fürdőszobatakarítást.:)

2019. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

elfogadja, hogy a nők a jó genetikával rendelkező férfiakat keresik


keress egy hobbit

2019. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4: Vannak hobbijaim. Miért ne lenne jó a genetikám? Szökőévente lát az orvos és 30+ évesen egyetlen tömött fogam sincs! A dokik szerint akár 90 évig is élhetek. Nem hiszem, hogy sz_r genetikám lenne, csak jóképű nem vagyok.
2019. febr. 22. 21:53
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem azért de Thor igen csak izmosnak mondható! ;)
2019. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az intellektus is tud vonzó lenni. Műveltség, jólöltözöttség, mosolygás, szenvedély.
2019. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kompenzálja egy jó személyiséggel meg önbizalommal. Ezek legalább fejleszthető dolgok.
2019. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kísérelj meg többféle arcszőrzeti stílust. Egy pasi, akibe régebben szerelmes voltam; na, ő arcszőrzet nélkül totál nem vonzó. Viszont kis bajuszkával maga a tökély. Neki arcszőrzet nélkül úgy "üres" az arca, nem néz ki jól egyáltalán. Meg akár kipróbálhatsz többféle hajstílust is, ha gondolod. Ha például amíg nem nőtt meg, és félhosszú, addig akár hátra is nyalhatod hátrafésülős-zselés módszerrel. De amúgy a hajváltoztatást nem feltétlenül kell kipróbálni; és mégegy; vigyázz, mert a kopaszság nem sokaknak áll jól; meg ez a mostani ilyen tinisen felnyalt divatos haj az is alig áll jól valakinek. De az arcszőröddel nyugodtan kísérletezgethetsz. Akár még próbálhatod azt is, hogy gyűjtögetsz, és akkor kicsit elegánsabban öltözöl (Nem ékszerek!!!! Egyáltalán nem -az is kevés pasinak áll jól, a többiekből meg rengeteget levon, és férfiatlan lesz tőle a külseje sajnos:S Még a legdögösebb 10/10-es pasit is le tud nullázni egy fülbevaló. Tényleg nagyon keveseknek áll jól. Nagyon max a barna fagolyós karkötő, de az is ilyen tinisrácos; idősebb férfiaknak szerintem már nem állna jól; szerencsére nem is divat a körükben:) Meg nemtom, hogy a tinisrácok közül az mennyinek áll jól, de ez még talán belefér; de felnőtt férfiként inkább ne hordj ilyet.); és akkor már elkezdesz gyakran pl inget hordani, ilyen elegancsosabbul öltözködni. Én azt nagyon szeretem, azt úgy imádom. Meg pl annak aki régen volt a szerelmem; mondjuk ő biztos a drágább fajtából vett; de mindig olyan jó illattal is fújta le magát. Ugyanazt az illatot használta mindig, és neki az tökre bevált, az is olyan kellemes volt:)


A mostani szerelmem ő meg nagyon jó genetikát örökölt, neki minden variáció jól áll, azért említem meg; merthogy említsek variációkat. Tehát őneki pl a sima, full üres arc is jól áll; meg pl láttam úgy is már, hogy bajuszkája volt, borostája nem. (A bajuszt ha belelógna a szájba, akkor azon célszerű lehet igazítani; fateromnak , Isten nyugasztalja, anno egy-két bajuszszála belelógott a szájába az utolsó 1-2-3 milliméteren, eléggé érdekesen nézett ki, de nagyon kedves arca volt tőle:):) Meg amúgy alapból is az lett volna talán mert a vonásai kedvesek; csak érdekes volt, hogy őt nem zavarta, hogy belelógott 1-2 szálnak a vége:):)) Na , szóval, a mostani szerelmemnek láttam már úgy az arcát, tehát üresen; láttam már bajusszal; meg láttam úgy is, hogy borostája volt csak, bajsza nem. Na, neki ez mind3 variáció jól állt; érdemes vele kísérletezgetni; szóval szerintem próbálgassad; hátha valamelyik illik hozzád. És ha pl nem jó a fejformád, mondjuk még ki is takarhat belőle:) Viszont, egyik volt osztálytársam láttam növesztett szakállat. Amúgy ő asszem, túl nagy felületen kezdte el borotválni, szóval ott is még ráment borotvával, ahol alapból csak ilyen kis fehér pihéknek kéne lennie mindenkinek; és ő azokból a kis fehér piheszálaknak egy részéből , hát szal azokból iylen sötét , rendes arcszőrzetet csinál; szóval kerek a feje; és így ahol arcszőre van, az túl sokat takar ki belőle; szóval ő meg borotválkozatlanul ronda (borotválkozva amúgy jóképű, de ha meghagyja, kifejezetten rondácska szegény:S). De egyébként lehet, hogy nem szúrta el, mert lehet, hogy alapból így nőtt a szőre, akkor viszont az elég durva. De mindegy, szal az a lényeg, hogy az arcszőröddel tudsz talán nagyon jól játszani. Azt próbálgassad, tesztelgessed:)

2019. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Minden nap ki kell írni ide egy kérdést, aztán egyszer majd csak megsajnál valaki. Vagy nem.
2019. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!