Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek állandóan szomorú és ne tegyem tönkre a kapcsolatunkat? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, én pedig 18. Nekem Ő az első szerelmem, Neki én a 3. komolyabb vagyok. Majdnem 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem. Ő elég realista, és nem egyszer mondta már, vagyis felmerült, hogy úgysem leszünk együtt örökké, blabla...Nagyon rossz ebbe belegondolnom és mikor mondom neki, hogy ne mondja már ezeket, akkor mondja, hogy gondolkodj már ésszerűen, ne legyek ilyen naiv stb. Nem szeretném Őt elveszíteni, de mióta ezt mondta, elment a kedvem mindentől. Miatta volt értelme felkelnem minden nap, most meg olyan, mintha már elveszítettem volna és vége lenne az egésznek :( Mitől van ez? Hogy tegyem magam túl ezen? Annyira szeretnék boldog lenni.Olyan, mint azelőtt, mielőtt ez szóba jött volna:/ Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok ehhez.... akkor minek belekezdeni??
2013. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtős az ipse számodra. Itt csak nálad vannak érzések, a srácnál nincsenek.Pazarlod a drága időd-semmi több..
2013. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen egy párkapcsolat, a két fél időnként megbántja egymást
2013. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére én optimista vagyok :DD
2013. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szomorú lennék ha barátnőm így állna hozzá a kapcsolatunkhoz! nem veled van a baj, mellette szerintem sajnos nem leszel boldog, mert egy kapcsolat csak úgy működik jól ha mindketten szeretitek egymást!
2013. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!