Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha állandóan szomorú és depressziós vagyok, amiért egy lánynak sem kellek, még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Próbálom elnyomni, úgy tenni, mintha boldog lennék, de valahogy mindig legyőz ez a fájdalom, ez a szomorúság, ez a hiány. Egy átlagos nap rengeteg szép lányt látok vagy szerelmes párt és mindig rám tör a szomorúság, elmegy az életkedvem is, mert tudom én úgysem kellek egy lánynak sem ilyen külső adottságokkal.
2013. jan. 29. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
and not a single fuck was given...
2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen külső adottságokkal?
2013. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a külső adottságaiddal van a legtöbb gond,hanem ezzel a hozzáállással.Gondolom lerí rólad,hogy semmi önbizalmad nincs és olyan fejet vágsz,mint aki sz@rba nyúlt(csak feltételezem,ha nem így van akkor nem szóltam).
2013. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépedet!!!!!!
2013. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a kategória teli van az ilyen kérdésekkel...
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
egy gyíík vagy azért!!! :D :PP
2013. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az előttem szóló egy tapló bunkó, de lehet h egy kis 10 éves nyikhaj akinek jobb dolga sincs minthogy másokkal szórakozzon
2013. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megtudhatom a korod? Az a baj, hogy olyan világban élünk, hogy 14 évesen (és sokat mondok) megvolt az első "kapcsolata", csók, szex és pl ha 18 évesen még senkit se volt ne parázz, bázmtyám is csak az egyetemen jött össze a mostani feleségével, én 17 vagyok és nem volt még egy komoly kapcsolatom se és nem azért mert ronda vagyok, mert nem vagyok, hanem azért mivel megválogatom őket. Ha találok egy normális és helyes lányt 21 évesen ( 4 év múlva), akkor nem fogom bánni, hogy nem k*rtam végig minden lányt és megszámolhatatlan csajom volt, mert én nem ez vagyok és az írásodból ítélve érzelmes fiú vagy. Nyugi, tudom, hogy fura ezt leírni, de majd jön magától. A végére egy jó tanács. Ne add meg magad az első 4-5 találkozásnál a lánynak, mert akkor könnyen megszerezhetővé könyvel el és nem fogsz neki kelleni, hadd, hogy harcoljon érted egy picit, viszont ez nem azt jelenti, hogy sz*rd le, csak azt, hogy ne azzal kezd a 2.randit, hogy "szeretlek".


Kívánok sok-sok sikert!!!

2013. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a külsőd nem csak az adottságokon múlik.Adj magadra,annyira hogy már ne legyen túlzás.
2013. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te! Én is a külsőm miatt vagyok örök magányra ítélve, még egy lánynak sem kellettem, és 26 évesen még egy randim sem volt, mert nincs olyan lány, aki szívesen mutatkozna egy olyan ronda lénnyel, mint én. Ez van. Mindenki jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának biztosan! Én ezt a funkciót üzembiztosan képes vagyok betölteni. :D
2013. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!