Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen megfontolatlanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen megfontolatlanok a nők ha gyerekvállalásról van szó? Miért van ennyi fiatal egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Társkeresőn rengeteg ilyen van, akik 30 alatt egyedül maradtak kisgyerekkel... jó, tudom, tudom hogy a társkeresőkön alapból a szerencsétlenül járt és/vagy gáz vagy csúnya/dagi nők halmozódnak fel, mert a normális nők fiatal korban az életből is bőségesen válogathatnak a jobbnál jobb pasik közül. De akkor is, olyan lehangoló ezt látni, a sok egyedülálló anyát gyerekkel. És nem, gyerekkel már nekem sem kell, szó sem lehet róla.


Miért voltak ilyen felelőtlenek amikor vállalták ezt a gyereket? Miért nem gondoltak arra, hogy a helyi király csávó aki teherbe ejtette őket, valószínűleg nem lesz jó apa, és nem annak való? Ez bizony a nőt is minősíti, nem csak az apát aki otthagyta...


2018. jan. 28. 18:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%

Éretlenek és átgondolatlanok. A tinikor kitolódott, a bunkó srácokra buknak és azt érzik, hogy majd miattuk fog megváltozni bárki is.

És így van. Egy gyerek és egy válás mindkét felet minősíti. Ezért viszont úgy szétfognak itt szedni, hogy csak na.

2018. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Mcgalagony17 ***** válasza:
32%

Fiú barátok, haverok meséléséből tudom, hogy a nők többsége utál gumival vagy bárhogy védekezni. A pasik pedig részben ehhez is hozzászokva, részben pedig mert ők maguktól se rajonganak a szerintük szexet nehezítő tényezőkért sokszor vérig vannak sértődve, ha találkoznak egy nővel, aki ügyelne a biztonságra... Én nem feltételezem, hogy a helyi király csávó azzal kábítaná a csajt, hogy gondos apuka lesz, azért tartja meg a gyereket; szerintem a lányok arra mennek, hogy a szülők majd felnevelik sokadik gyerekükként helyette a pocaklakót. Én is sokszor gondolkodom azon milyen felelőtlen a mostani fiatal korosztály.


23/N

2018. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
56%
Nem sajnálom őket,így jártak.
2018. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%

A nők? Tán a nők léptek le, hogy ne kelljen vállalni a felelősséget?!

Igazad van, elmehettek volna abortuszra is, akkor igazán felelősségteljesek lettek volna -.-


És mi van, ha tartós, stabil, több éves kapcsolatba jött a baba, csak apuka nem tudta elfogadni, hogy az anyuka hízott 10kg-t? Mert ez a gyakoribb, nem az, hogy a helyi bulikirálytól lesznek terhesek.

Vagy ha addig kell csak a baba, ameddig meg nem születik, utána meg nem kell, mert tévedett? Anyuka adja intézetbe, vagy mi?


Én (nőként) tisztelem azokat a nőket, akik helyt tudnak állni egyedüálló anyaként két szülő helyett, mert embertpróbáló feladat, az biztos.

Van szegényeknek elég bajuk a szidalmaid nélkül is.

2018. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
Ez a fajta nyilatkozás idegenekről többet mond el rólad mint róluk...
2018. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
53%
A-a, ezt nem csináljuk... Nem fogod magadat beállítani áldozatnak azért, mert sok nőt otthagy egy gyerekkel egy söpredék férfi. Ebből nem lesz új gyk-s trend.
2018. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
73%

Azért érdemes itt olvasgatni néha.

Nem egyszer olvasok olyan kérdést, hogy közös megegyezés volt a gyermekvállalás, aztán mikor sikerült, apuka beijedt és lelépett.

Vagy épp nem bírta, hogy x hónapig terhesség alatt nem volt szex, mert veszélyeztetett terhes volt az asszony, úgyhogy inkább elment máshoz.

2018. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
76%

"társkeresőkön alapból a szerencsétlenül járt és/vagy gáz vagy csúnya/dagi nők halmozódnak fel, mert a normális nők fiatal korban az életből is bőségesen válogathatnak a jobbnál jobb pasik közül."=> Te is ott vagy, valami nyomós oka lehet, ha való életben nem találsz párt.


"Miért voltak ilyen felelőtlenek amikor vállalták ezt a gyereket?" => Kettő kell ehhez, tudod. És ha már terhes, 2 lehetősége van, megszüli, vagy abortusz. Utóbbinál ugyanúgy lenne ítélőtábor, és ismét csak a nőt elemzik...


"És nem, gyerekkel már nekem sem kell, szó sem lehet róla. " => Ez a te magánügyed, senki nem kényszeríti rád a gyerekes nőket, de az a réteg, ami neked nem pálya, azzal mondjuk abszolút nem kéne foglalkozz, mert minek. Főleg ha sikered van a gyermektelen, csinos, szép nőknél, ugyan minek ezen kattogni, nem a te dolgod...


"a helyi király csávó aki teherbe ejtette őket, valószínűleg nem lesz jó apa" => Jópár anyát ismerek, aki egyedül maradt x okból 1 vagy több gyerekkel. Egyiket sem a helyi király csávó ejtette teherbe, és korántsem biztos, hogy azért mennek szét, mert nem jó apa. Attól még lehet az, csak sajnos ez még nem tart életben egy kapcsolatot. Az sem törvényszerű, hogy az apa lép le. Sőt...

Gyerek nélkül is mennek szét több éves kapcsolatok, ilyen alapon senki ne házasodjon, ne vállaljon gyereket, mert mi van, ha...

2018. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, de szerintem, ha anyukád sem magyarázta el neked a miértet, ne tőlünk kérdezd;)


A gyerkőcvállalás 2 emberen múlik vagy téged a gólya hozott vajon...

Tehát mind a ketten akarták csak az egyik fél besz@rt a felelősségtől;)


Szóval, a gyáva férgek miatt van.

2018. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem gondoltak. Évezredek óta az van, hogy a nők azt hiszik, hogy ők majd megszelidítik a királycsávót, aztán persze nem, de újra és újra ezt hiszik. Aztán az egyik ilyennél becsúszik a gyerek, és azt hiszik így megfogják a királycsávót, vagy a királycsávó is örül, és a nő elhiszi, hogy ez így is marad, aztán arcra érkezés...

Az ösztöne sajnos ezt diktálja a nőnek.


Na meg sok azt hiszi, hogy majd talál egy balekot, aki besegít a sunájáért cserébe, és bizony sokszor talál is, egy ismerős anyuka évente 3-4 ilyen balekot talál.

2018. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!