Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúk/férfiak maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk/férfiak maradnak örökre egyedül?

Figyelt kérdés

Miért maradnak örökre párkapcsolat nélkül? Melyek azok a befolyásoló tényezők?


Jómagam mindig szomorú és lehangolt vagyok és a kinézetem sem túl előnyös. Így én is egyedül fogok élni életem végéig.



2019. febr. 25. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdésedben a válasz, vagy inkább önmagadban.... Tudjátok, hogy mi a baj veletek és csodálkozva kérdezitek az egyébként is nyilvánvalót.

Alap hiba hogy azt hiszitek egy kapcsolat majd megoldja a problémátokat, hát nem.

Tapasztalatból mondom. Azóta meg jobb egyedül, sőt még a szexről is lemondtam.

Annyi klassz dolog van a világon, miért ragad le mindenki ennél a, jaj istenem csak lenne egy párom dolognál... Főleg a mai világban ahol senkiben sem lehet megbízni...

2019. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok a nőktől semmit sem. Csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést.
2019. febr. 25. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha érződik a lúzerség-faktor, na azt nem sok nő szereti.
2019. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lúzerség-faktor ?
2019. febr. 25. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Pl az ide járó még soha nem volt b nőm mit tegyek kérdések kiírogatói.

A 0 szoc élettel rendelkezők, lelkészek, munka függök...

2019. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjuk már ezt a lúzerezést, akik ilyeneket írkálnak, azoknak gőzük sincs erről a komoly problémáról.
2019. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem túl jóképűek, nem karakának, csendesebbek, észrevétlenebbek. Én 30 felett csak barátzónákat és elutasításokat kaptam. Könnyen ismerkedem viszonylag, barátságos vagyok, de ennyi is ami kialakul, ismerős/jóbarát. Nincs szexuális kisugárzásom. Valamint nem tudom eladni magam. Az a fajta ember vagyok aki ha 2 milliót keresne, akkor sem mondanád meg ránézésre. Nem vagyok hivalkodó, nem követem a divatot, nem érdekel a politika és az "aktuális hírek". "Hogy a nem tudom kicsoda celebnő épp 4. férjétől válik egy unikornis kedvéért" és hasonlók.

Viszonylag szegény családból jöttem és kiskoromban sokat szekáltak, nem igazán tudtam kiállni magamért. Persze ezeket önmagukban nem okolhatom azért, hogy a nőkben nem keltek vonzalmat.

A másik dolog amin épp ma gondolkodtam el, hogy nincs lehetőségem egyszerűen ismerkedni. Reggel7-Délután 5 között melóval vagyok elfoglalva, ahol nincsenek nők. Egyszerűen esélyem sincs megismerni valakit, mivel nem találkozom nőkkel. Ha nagyritkán össze is futok eggyel, akkor tökre fura és kényelmetlenül érzem magam, hisz hónapok óta nem szólt hozzám nő adott esetben. Valahogy többet kéne nők között lenni, de nem tudom hogyan. (32/F)

2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
A kövérek és a búval baxodtak
2019. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!