Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kialakulhat pánikbetegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat pánikbetegség társkeresési sikertelenségek miatt?

Figyelt kérdés

Én az a tipusú fiu vagyok, akinek a külseje egyáltalán nem nagy durranás, sőt inkább átlag alattinak mondanám magam, mert nem vagyok magas sem, és csak 60pár kiló. Minden életkorszakomban megmondták hogy csúnya vagyok. Nagyon gyakori, hogy amikor az emberek élcelődnek rajtam, akkor elhangzik az a szóösszetétel, hogy "mert olyan a fejed".


Volt már a fejem öngyilkos fej, de általában a férfiatlanságot szokták pellengéreztetni ezzel kapcsolatosan.


És értelemszerüen a nőknek sem keltem fel az érdeklődését túlzottan, csaknek totálisan semennyire, mindig nekem kellett utánajárni a nőknek, és bár értem el nem kevés sikert, a befektetett energiához képest nagyon nem jön ki a matek. Konkrétan elmegy mellettem az élet, lassan 30 leszek, minden szabadidőmet társkeresős próbálkozásokkal kell töltsem, másképpen SEMMI nem történne a nemi életemmel.


Persze foglalkozhatnék rendes dolgokkal is, de akkor meg szintén elmenne mellettem az élet, csak a nők terén. Nem nagyon tetszik nekem az, hogy az élet mindig gulágra akar küldeni, hogy "csak pár évig kell nélkülözz miközben kidolgozod a beled és akkor TALÁN neked is jó lesz"----persze nem NAGYON jó, csak mondjuk annyira jó, mint a szép embereknek ~20évesen. (de az is csak megközelitőleg)


Egy elég jó kapcsolatban voltam az elmúlt egy évben, legalábbis nekem nagyon jó volt, mert egy szép nővel voltam. Végre tudtam az életemmel is folalkozni, mert ebben a kapcsolatban nem kellett azzal foglalkozzak, hogy nem kellek a nőknek. És végre tudtam koncentrálni arra, hogy haladjon az életem. És haladt is, több mint megkétszereztem a fizetésemet, munkahelyváltás nélkül.


Sajnos nagy volt a korkülönbség, és kidobott ez a nő, és egyik napról a másikra visszaestem oda ahol voltam, a szorongási rohamok közé és a folyamatos elutasítások közé.


Teljesen észrevétlenül elkap a szorongás és csak azt veszem észre, hogy el van zsibbadva a bal karom, vagy hogy öklendezem az ételt, vagy megszédülök az utcán, kimegy a térdemből az erő a buszon meg ilyen apróságok.


NEm értek az emberekhez, nem tudok kapcsolatokat kialakítani, vaktában hadonászok, és ez arra elég, hogy 2-3 havonta jobb esetben megdugok valakit az internetről, és 1-2 évente van egy új tartós kapcsolatom, szintén az internetről, mert még a pesti éjszakai életben sem tudok összeszedni senkit.


Általában csak egyedül kóválygok kicsit ittasan és egész este nem szólok senkihez, mert nagy a kockázat, hogy az önkéntelenül kellemetlen stilusom miatt nagyon durva elutasításokban lesz részem. Plusz ugye sok nő szeret belerúgni az általa gyengének gondolt férfiakba. És a külsőm miatt én ennek folyamatosan áldozata vagyok, sajnos megvédeni sem tudom magam, mert rögtön odaugrik 2-3 random fiu és megvédi a csajt. Mindenki a nőnek fog igazat adni. És sajnos sokszor próbáltam hadakozni visszaszólni nőknek ugyanugy övön aluli ütésekkel, és nagy bajba sodortam magam.


Persze voltak sikereim bulikban is, de nagyon elenyészőek, kb 0,1%-os sikerráta mellett.


Nincs több erőm ezt újra és újra végigcsinálni, hogy minden szakítás után a minusz végtelenből kell újracsináljak mindent. És sosem kellek jobban a nőknek egy fikarcnyit sem lesz sosem könnyebb.


Nem bírom, és már semmilyen távlatot nem látok így az egész életemet tekintve.


2019. febr. 28. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked 2-3 havonta összejön egy alkalmi és rendes kapcsolataid is voltak, akkor azért nem annyira szar a helyzeted.
2019. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, a sikertelenség nem itt kezdődik.
2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

mindez budapesten sikerül


úgy, hogy csaknem minden szabadidőmet beáldozom


úgy, hogy jól keresek


úgy, hogy van lakásom


mi lenne, ha én is ilyen 150 ezret kereső képzetlen ember lennék?:O

2019. febr. 28. 22:15
 4/15 A kérdező kommentje:
hogyan lesz így családom? majd 40 évesen? (ha addig persze nem megyek tönkre)...a férfiaknak sajnos csak akkor változik a helyzetük jobbra, ha kidolgozzák a belüket.
2019. febr. 28. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól keresel, miért nem mész el személyi edzőhöz? Miért nem mész el valami színvonalasabb PUA oktatásra?
2019. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

fú gyerek a beleim full síkak, tápanyag nem nagyon megy befelé, adóvisszatéritést kapok emiatt. tehát a kondi kb 5-öd annyira látszik rajtam, mint másokon.


az egész életem csak egy nagy hasfájás, kondiztam egy időben, arra volt jó, hogy elkezdtek 50 kilós fiuk belémkötni


lett is egy barátnőm a kondizás után, de olyan kritikán aluli, hogy őrület. Egyből elkezdett zsarolni érezlmileg, hogy ne kondizzak, mert még a végén elcsábitanak tőle.


később, lelohadva 3 kategoriával jobb nőkkel voltam.


a pua vonalat letudtam 23-24 évesen, azóta ettől igényesebb forrásokból okosodom (Jordan B Peterson, pl)

2019. febr. 28. 22:48
 7/15 A kérdező kommentje:

gulág effektus:


csak pár év kondi


csak pár év fogszabályzó


csak pár év szerotonin visszavételgátló antidepresszáns kúra, ami tudjuk, hogy impotenciát okoz


és akkor majd ilyen 35 éves koromban TALÁN labdába rugok, és 38-40 éves koromra TALÁN lesz családom is.


de persze csak ha kidolgozom a belem.

2019. febr. 28. 22:55
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem kicsit fura, hogy innen egy troll fórumtól varod azt, hogy segítsenek. Ahol a legnagyobb “csajozo” tanács

, h legyel gazdag s nagy farkad.


Mivel írtál mindenkinek csak ezért írok többet, mert legalább látszik, hogy nem CSAK sajnáltatni vagy itt magadat.

Első kézből mondom PUA “hívő” vagyok, szóval úgy olvasd.


Az első tanács bárki is lép be a közösségbe, maximalizald a külsőd! Igen elfogadom, h csúnya vagy, de tuti van dolog amivel tudnál a megjeleneseden javítani. Mert jobb ha azt gondolja a no, hogy ez a pasi csúnya, de tetszik a stílusa, mint hogy ez a pasi csúnya s öltözködni sem tud.

Bár neked ajánlanak egy 0 lépést, mert írtad, h tápanyagfelszivodasi problémák vannak, ezt kuva gyorsan nezesd meg, mert közel sem biztos hogy pánikbetegség hanem lehet valami más is. A bélrendszer nem játék, ha a nyugati orvostudomány nem boldogul vele akkor én ajurvedikus gyógymóddal foglalkozott keress meg akit sokan ajánlanak, a sok humbuk közül talán én ezt tartom a legkezzel foghatobnak.


Értem szóval Jordan Pettersont hallgatsz/nézel a pua helyett. Az pasi egy modern gondolkodó/filozófus, túl sok köze nincs az ismerkedéshez. Ez kb olyan mint mikor elhiszed a mosogepedet egy állatorvoshoz. Mindkettő hasonló dolgot csinal, de ne nyilván mindkettő máshoz ért.

Ha megy az angol akkor tudok küldeni pár könyvet és video anyagot amit hitelesnek tartok. Teljesen ingyen. A pénzed a külsődre koltsd ne a PUA-ra.


Jól gondolom-e hogy a szabadidőd nagy része ismerkedesessel telik akkor fent vagy minden társkeresőn s írod a leveleket egyfolytában?

Vagy ez miben merül ki, hogy minden szabadidőd arra aldozod? Általában az ilyen kijelentések elég túlzóak, hogy növeljék a drámaiságát a kérdésnek. Szerintem napi 1 órát érdemes foglalkozni az ismerkedessel, plussz az edzőterem az 3*1 óra/ hét.

2019. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hallod én a pua körökbe belépö emberek közül a legsikeresebb felső 20%-ba esek.


Elég sok embert ismertem az ilyen körökből az évek során, tudom, hogy a legtöbb ember mennyire viszi.


Én már nem puázni akarok, hanem családot szeretnék,t artozni valahová. A magyar pua a morrisons 2-es proli nők kergetéséről szól, illetve a Peaches & Cream még nagyzolós prolik közti teljesen tájidegen bohockodásról.


Vicces volt régen, ahogy a hajógyárin hajtották a kezdő puák a nőket....érted, egy olyan helyen ami végtelenül felszines, és külső, pénz és kábszer háromszögben mozdul el minden emberi interakció.


pua témák már kipörögték magukat nálam. Sok fiu persze beleragad 6-7 év után is. Ami elég szomorú.

2019. márc. 2. 11:24
 10/15 Karena26 ***** válasza:
Igen, kialakulhat az elutasításokat miatt is, meg a vitamin hiány, felszívódási probléma, hormonháztartásod felborulása, de legfőképp a sok alkalmi kapcsolat miatt!!!
2019. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!