Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pánikbetegség, szorongás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pánikbetegség, szorongás kizáró ok nálatok?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél ha ezt megtudod a másikról,hogy reagálsz rá? Elfogadod,semleges,vagy teljesen kizáró ok?

2016. okt. 15. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Elég helyzet és szintfüggő. Személyes találkozót elég nehéz elképzelni egy komolyabb szinten pánikbeteg és szorongó emberrel, mivel ők nem igazán szeretnek ismeretlen helyzetben új emberekkel találkozni.
2016. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ismerős ez, rosszabb, hogy nekem a jellemem is egyre eltorzultabb, már elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is lesznek új ismerettségeim. Ha találkozom is vlakikkel mindig úgy érzem, hogy nem kedvelenek és nem tudok ellene mit tenni. Hát ez van. Remélem fiatalon meghalok.
2016. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy fontos az illetőnek. Én minden támogatást megadtam volt barátnőmnek, mert szeretett volna ezen túllenni.

Az már más kérdés, hogy nem kellett volna, mert baszott megbecsülni :D

Szóval a kérdésre válaszolva abszolút elfogadom, és jelzem, hogy nincsen vele problémám, és hogy ha tudok segítek.

25F

2016. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én együtt szoronganék az illetővel.
2016. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
30%
Hát...Valszeg nem örvendeznék egy ilyen problémának a partnernőm kapcsán, de ha jól nézne ki nagyon a hölgy,akkor túl tudnék lépni ezen a dolgon...Sőt...A magam részéröl meg is tennék minden tőlem telhetőt,hogy segítsek neki kilábalni ebböl a betegségéböl...
2016. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom, bár ott a hölgynél egyéb, súlyosabb gondok is voltak. Lehet hogy ezért le leszek hurrogva, de részemről soha többet nem kezdek olyannal, akinek nyilvánvaló pszichés problémái vannak. Egyszer megtapasztaltam milyen együtt élni ilyen emberrel, soha többet.
2016. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De meglepő. 6 válasz ilyen-olyan mind, mégis csak az enyémet pontozták le. Látszik milyen jól működik a gyakorlatban az objektív, fair pontozási rendszer.
2016. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!