Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetne a valóságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne a valóságban is nőt találni egy "100-ból 1" pasitaláló showműsorhoz?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam két legyet ütök egy csapásra. Úgyis tele van mindenféle szennyműsorral a média, nézettsége tuti lenne, a producereknek meg csak a profit számít, nekem is leesne belőle valami mint ötletgazda és akkor legalább pénzem lenne, amivel tudnék kompenzálni, mivel én férfiként tudom mi az IGAZI magány, amikor EGYETLEN NŐNEK sem kell a másik.


Állandóan hisztiznek a nők, hogy "nem kellek a férfiaknak" meg "csúnya vagyok" meg amikor a férfiak írnak ki ilyen kérdést, akkor állandóan megpróbálnak rátromfolni a nők, hogy bezzeg nekik se könnyű csak a topmodell külsejűeknek.


Arra gondoltam, hogy kicsit a Vigyél El-hez hasonlóan (amit elkaszáltak valamiért, mert sajnos pont fordított volt a felállás és csak a néger orvos meg a tökéletes testű álomherceg ütötte meg azt a szintet, hogy 30-ból legalább 10 nő esélyt adott neki (úgy, hogy semmire nem volt még kötelezve sem, csak egy tengerparti luxusrandira amit a RTLKlub fizetett) lenne felépítve.


Adott lenne egy nő, aki hisztizik, hogy ő senkinek nem kell. Én vállalnám a világ legkönnyebb feladatát, megtalálnám neki azt a 100 jelöltet, aki MINDEGYIKE szívesen összejönne vele.


A nő természetesen megadhatna kritériumokat, például korcsoport (extrém irányokba nem kitérve), vagy súlykategória, de a mérlegelési jogkör dinamikusan változna.


Például egy magát csúnyának tartó modellkülsejű álomnő mondhatná, hogy neki csak vékony, dolgozó férfiakat sorakoztassanak fel, de aki maga is mondjuk 100 kiló, az igenis fogadja el ha fel tudok neki sorakoztatni hasonlóan túlsúlyos férfiakat. Nem egy konkrét személyt, hanem akár 10-20 ilyen is lenne abban a bizonyos 100-ban. Aki maga is közmunkás és a 8 általánost sem fejezte be, annak is hasonlóan, nem húzhatná meg ott a mércét, hogy a férfi keressen minimum 300 ezret.


Ahogy az 50 éves nő se mondhatná azt, hogy neki max 50-55 éves korcsoporton belül kellenek jelöltek és a 40 éves már túl fiatal.


És a lényeg az lenne az egészbe, hogy következetességre lenne kényszerítve. Ha a diplomás, dolgozó nő megadta azt, hogy a jelöltje is legyen diplomás és dolgozó, akkor nem választhatná a munkanélküli selyemfiút, bármennyire is beindítja őt szexuálisan és döntene úgy, hogy "hoppá, mégsem érdekel, hogy dolgozzon, ha ennyire jó pasi".


Vagy ha megadta, hogy neki a kövér pasik nem kellenek, hiszen ő maga is ad az alakjára és 80-50-80-as, akkor utána már nem választhatná a kövér pasit, akkor sem ha az Simicska Lajos vagy Gesztesi Károly.


Na mi a véleményetek?

Szerintetek lehetne ilyen műsorba jelentkező nőket találni, vagy itt is ugyanaz lenne, mint itt a gyakorin, hogy ezek a nők csak virtuálisan léteznek és élőben már nem merik felvállalni magukat? Mert akkor szembe kéne nézniük az irreális igényszintjükkel - amit nagyon jól tudnak ők is, csak jól esik néha sírniuk, mert minden ilyen sírásra jön nekik 30-40 privát és olyan ez mintha ingyen lottózhatnának. Hátha egyszer ráír egy olyan, aki megfelel az igényeinek.



2019. márc. 1. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a Vigyél el, kicsit félelmetesen hangzik...


De várj, várj, várj. Bármit meg lehetne adni kikötésnek? Lehet mondjuk ezer triviális kritérium is?

2019. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetne. Ennel kevésbbé vállalható musorokban is tuljelentkezes van.

Azt viszont kalkuláld bele, hogy csak média prostik fognak jelentkezni. Egy jó munkahelyek rendelkező, visszafogott nő nem fog a kamerák előtt bohóckodni.

2019. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen szennyet találsz ki, mindig lesz rá jelentkező, rengeteg a selejt aki bármit megtesz 5 perc hírnévért. Az már megint más tészta, hogy az egész egy szubjektív álomvilágra épült orbitális baromság, de az itt rinyáló szardaraboktól mást nem is várna az ember. Az ilyen témákat amúgy miért nem a barátaitokkal vitatjátok meg? Ja, hogy nincsenek? Milyen meglepő :D
2019. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták aki feltűnésiviszketeg biztos jelentkezne de én nem értem a lényeget.

Tehát megadom hogy legalább átlag bért kereső dolgozó sötét hajú és szemű 170-180 közti férfit keresek és te odahozol random 100 mindenféle férfit akikből csak azt választhatom aki az én előre leadott paramétereinek megfelel? Vagy 100 az én általam adott paramétereknek megfelelő férfi közül választanék egyet? Egyáltalán mi lenne a cél? Konkrétan nem értem miről szólna ez az egész de azt se hogy miben különbözne a vigyél el-től.

2019. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Tehát megadom hogy legalább átlag bért kereső dolgozó sötét hajú és szemű 170-180 közti férfit keresek"


Igen, és ha a kritériumaid elfogadhatóak a külsőd alapján (tehát nem 150-es kis törpilla vagy, akinek nem jó az 160-as pasi, vagy ha magassarkúmániás, akkor az 165-ös), illetve ha pl. szeplős, vörös pulykatojás vagy, akinek a bőre minden része szeplős és még napallergiás is, akkor érd be egy szőkésbarnával is), akkor a férfiak többsége (mondjuk 80 a 100-ból) olyan lesz, aki maradéktalanul megfelel a kritériumaidnak, a többinél esetleg lesznek apróbb eltérések.


Vagy lesz 100 olyan, aki megfelel az igényeidnek és lesz még 10 olyan, aki nem, de ha éppen azok jönnének be, azokat nem választhatod.

2019. márc. 1. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Isten őrizz egy olyan műsortól.
2019. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tehát te önkényesen eldöntöd helyes-e amit keresek ha nem így jártam és felvonultatsz olyanokat akik nem felelnek meg a kritériumoknak mert szerinted ez jár ha megfelelő a "szint" amit belőttem akkor meg bár a többség olyan amilyet kértem felvonultatsz adoniszokat akiket nem választhatok csak mert miért ne? Mi lenne ebben a pláne?

Azon túl hogy most aztán jól megmutatnád a gonosz válogatós nőknek?

2019. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A elsőre nem válaszoltál, pedig érdekelt volna.


De ha nem lehet magas pasim, nem érdekel már a válasz.

2019. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha egy férfi hosszú hajú nőt akar, hosszú hajúnak kell lennie?
2019. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!