Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is ilyen rosszind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is ilyen rosszindulatúak a férfiak a nőkkel szemben, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése érdekében: nem vagyok férfigyűlölő, sem feminista, nem a férfiakra akarom kiélezni a kérdést, mert biztosan van nőben is hasonló, csak nőként szemet szúrt, hogy milyen rosszindulatú válaszokat írnak ide elég gyakran férfiak.


Szóval kedves férfiak, pár példa:

Ha mondjuk találkoztok egy átlagos fiatal (20-25 éves) nővel, akiről megtudjátok, hogy még nem csókolózott, akkor a valóságban is azt gondoljátok (esetleg ki is mondjátok), hogy hazudik, vagy hogy hiába nem csókolózott még, azért sz.pni már biztosan sz.pott és nem is szűz már?

Ha egy (bármilyen korú, kinézetű) egyedülálló nővel találkoztok, akkor tényleg automatikusan azt gondoljátok, hogy párhuzamosan több férfival is szexel?

Ha egy nő 18 éves elmúlt és még szűz vagy felnőtt, de évek óta nem volt párkapcsolatban és nem is szexelt, akkor a valóságban is azt hiszitek, hogy hazudik vagy beteg, elviselhetetlen, defektes, esetleg frigid fapna?


2018. dec. 31. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem, azt tudni kell, hogy a gyakorisok nagytöbbsége problémákkal küzd azért éli itt az életét! Vannak normálisak de többségben hülyék járnak ebbe a kategóriába és ezt fiúként mondom!
2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Sok a rosszindulatú ember akár itt az oldalon és akár a való életben. Az általad említett példák szerintem leginkább csak a megkeseredett nőgyűlölő férfiakra lehetnek igazak, akik odaadnák a fél karjukat, hogy nő közelébe jussanak, de mivel ez nem fog megvalósulni ezért gyűlölködnek.
2018. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A valóságban nem sok ilyen férfi van szerencsére, a gyakorisok mentális betegek többnyire, és itt vezetik le a frusztrációikat.
2018. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Brávó, újabb férfigyűlölő kérdés.
2018. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nemtom, én nem vagyok rosszindulatú senkivel és nincs bennem semmilyen előítélet,senkiről nem feltételezek kapásból hazugságot. Ha találkozom egy "átlagos fiatal (20-25 éves) nővel, aki még nem csókolózott", akkor nem gondolok semmit, max, hogy még nem találta meg azt, akit keres. Van jobb dolgom is, mint ilyen hülyeségeken gondolkodni.
2018. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 gratulálok, az első mondatot sem sikerült elolvasni. Attól, hogy kritikát fogalmazok meg néhány itt válaszolgató férfi ellen (nem a személyük, hanem a véleményük ellen) még nem gyűlölök senkit.
2018. dec. 31. 13:53
 7/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
A valóságban még rosszindulatúbb vagyok, mint itt. Peace!
2018. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

A válasz a kérdésedre egyértelmű NEM.

További tájékozódás céljából olvasd el ezt a régi, de örökbecsű blogposztot:


[link]

2018. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8:

Ezt a cikket kötelező tananyaggá tenném! 😂😂😂 Tökéletesen részletes, és kellően alátamasztott, már itt a Gyakorin is.

2018. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek itt csak szavak, néha túlzásba víve.

De mikor okos, jólnevelt, tanult fiúk/férfiak hagynak el vagy vágnak át a való életben, elegánsan, bocsánatot sem kérve, na az tud fájni, nem ezek a hangos ócsárlások.

Gondolom akik megkeseredve írogatnak ide, ők is átélték ezeket, csak nők részéről.

Előbb utóbb mindenki felnő.

2018. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!