Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért nincs kereslet a fiatal férfiakra?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin sokan szidják az idősebb férfiakat, hogy rondák, pocakosak, kopaszodók, ráncosak stb. és hogy egy fiatal nő minek választana ilyet amikor fiatalt is választhat?

A valóságban viszont az van, hogy egyáltalán nem vonzó és nem kelendő egy fiatal férfi. Én fiatal vagyok még, de az ég világon senkinek nem jön ez be, nem úgy van ez mint a nőknél, hogyha egy nő fiatal és vékony akkor már jó parti. Nem. Teljesen más a mérce. Azaz igazság, hogy egy fent leírt pasi is sokkal könnyebben talál társat.

Nem akarok általánosítani, de még kutatások is alátámasztják: [link]

Miért van az, hogy a valóságban egy nőnek édes kevés az, hogy egy pasi fiatal és korrekt külsejű? Ellenben a nőknél meg miért olyan nagy érték ez?


2018. szept. 15. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azért alighanem, amiért a fiatal pasiknak vonzóak az érettebb nők. Rengeteg oka van. Én pl fiatalként se tudtam elképzelni egy 30 alatti nővel kapcsolatot és most se tudnék. Mert a huszonéves lányok többsége borzasztóan buta és/vagy el van szállva magával, irreális igényekkel, cserébe pedig semmit sem nyújtanak a szép külsőn kívül. Azt sem tudják mit akarnak.


Tehát ebből kiindulva gondolom, hogy az érettebb pasik is azért vonzóak a fiatal lányoknak, mert ők már esetleg elértek valamit, van élettapasztalatuk, valamiben fel tudnak rájuk nézni, esetleg egzisztenciájuk is van. Na meg kiforrott személyiségük.


Most lehet keseregni, te tök fölösleges szerintem. Úgyis találni olyan lányt is, akinek a korabéli fiúk jönnek be.


Amúgy meg kereshetsz te is idősebb hölgyet... ;)

2018. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Én 37 éves férfi vagyok, van két házam és közelebb van a 100millióhoz a bankszámlám tartalma mint az 50hez... és bizony bizony bármelyik jó csajt megdughatom
2018. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Szóval azt tudom tanácsolni, hogy amíg fiatal vagy menj ki külföldre 10 év alatt szedj össze minél több pénzt, aztán gyere haza vegyél házat, és legyen az te kis szexlakásod :D és élj !!!
2018. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En is, evfolyamtarsaim is +0-3, max 5 evvel idosebb fiukkal jarunk.

Eleve cikis lenne egy 15-20 evvel idosebb pasit bevinni a tarsasagba.

2018. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

"Ellenben a nőknél meg miért olyan nagy érték ez?"


Pl. azért, mert egy ilyen topikban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


is vannak, akik képesek olyat kommentelni, mint a #4-es és #8-as hozzászólók. Na, kapiskálod már, kérdező?

2018. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez itt a gyakori,ahol minden másképp van mint a valóságban.
2018. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A valóságban viszont az van, hogy egyáltalán nem vonzó és nem kelendő egy fiatal férfi."

"Miért van az, hogy a valóságban egy nőnek édes kevés az, hogy egy pasi fiatal és korrekt külsejű?"


A kérdező nem azt írta, hogy "a Gyakorin", hanem azt, hogy "a valóságban".

2018. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A valósagban van kereslet a fiatal férfiakra.
2018. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Csak a fiatal férfiakra van kereslet,a szottyosodó fickókat mindenki lehányja,még a vén nők is.
2018. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nagy a férfitöbblet, Kérdező. Fiatalabb korban ráadásul azért is nehezebb a dolgod, mert a huszonéves egyetemista lány ugyanúgy kell a vele egykorú egyetemista pasinak, a középkorú fószernak, meg a 60 éves ráncosheréjű papócának.

A nők monopolhelyzetben vannak, tehát simán megtehetik, hogy legyen 1000 és 1 igényük, mert ilyen sok a pasas. Ha nem tűnsz ki a tömegből szuper jó külsővel vagy sok pénzzel, ne reméld, hogy bárkinek kelleni fogsz.

2018. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!