Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőnek ugyanolyan baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek ugyanolyan baj ha egy férfi nem akar vele szexelni mindjárt csak sokára mintha azonnal szexelni akarna?

Figyelt kérdés

Sok nőtől lehet azt hallani hogy minden férfi csak azt akarja. Minden férfi csak mindjárt meg akarja....

Na most ha egy férfi olyan típus aki szeret várni az ugyanolyan gond?


2019. márc. 1. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél jó ha nem rögtön akarja, így feltételezhető a komoly gondolkodás. Egy ilyen elvvel rendelkező ember, nem fog beleugrani semmibe csak azért, hogy legyen valakije. Ott már lehet sejteni a komolyabb szándékot.

Én is ilyen vagyok, hogy nem fekszem le akárkivel csak ha eltudom vele képzelni a jövőm.

2019. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Egy kapcsolaton belül ha nem dugja meg a párját a férfi, az 99%-ban a nő külseje miatt van. Én is találkoztam már olyan nővel aki erre panaszkodott, de a mikor megláttam, meg is értettem a férjét.


Ha őszinte akarok lenni, az utcán szembejövő nők többségét én sem kívánnám meg. Na és most nem a fejükre, arcukra gondoltam.

2019. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a "túl hamar" és a "túl későn", így erre nem nagyon lehet válaszolni.
2019. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőket inkább kapcsolaton belűl zavarja ha nem akor akkarod amikor ő, aztán megfenyeget téged hogy nem kell egy ideig hozzá nyúlj és általában tartják is a szavukat.
2019. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit jelent az, hogy "várni". 2-3 hónap nekem még oké, de ha olyan a helyzet, én előbb is lefeküdnék. Az egyetlen dolog, ami nálam ki van zárva teljesen, az az első randi utáni dugás. 2-3 hónap után én elkezdenék azon gondolkodni, hogy kiván-e engem egyáltalán vagy hogy hosszútávon passzolnánk-e szexuálisan.
2019. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!