Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek le az emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le az emberek? Miért utálnak? Egy rakás szerencsétlenség vagyok

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam hová írjam ezt a kérdést. Világ életemben egy félénk, visszahúzódó lány voltam. Ált. iskolában, gimiben is ki voltam közösítve, én voltam az akin az egész osztály röhögött. Azon is élcelődtek hogy nekem akkor nem volt barátom. Volt 1-2 barátnőm a suliban, de ő nekik is csak akkor voltam jó, ha segítettem. Munkahelyen szintén nem tudom megállni a helyem, mert ott se jó a munkám a főnöknek, és ott se kedvelnek. Párkapcsolataim szintén nem sikerülnek, a férfiak egy cseppet sem tisztelnek, volt olyan barátom, aki kigúnyolt, testileg is bántott (nem ütött meg, de közel állt hozzá). A leghosszabb kapcsolatom is fél évig tartott. Semmi értelme az életemnek.
2019. márc. 3. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszahúzódó vagyok, engem is kiközösítettek, de még vertek is. Barátaim nincsenek és talán soha nem is voltak. Mégis itt vagyok, túllendültem rajta. Van kedved beszélgetni? Ha igen, írj nyugodtan :)
2019. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél több dolga és felelőssége lesz az embernek, annál kevesebb energiája marad mások problémáira. A problémás embereket kerülöm, mert a családom mellett nincs kapacitásom másokat istápolni, ráadásul a legtöbbször ez elvesztegetett idő, mert a problémák sorolásán kívül nem is akar megváltozni az illető. Már a cím is idegesítő, ahogy leszólod magad, innen nem lehet elindulni.
2019. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
forditva van az egész! Nem az emberek néznek le, hanem te nézed le magadat! Ha azt hiszed, hogy 1 rakás szerencsétlenség vagy, akkor az emberek is akként viszonyulnak hozzád! Húzd ki magad, válogasd+ a barátaidat és meglátod, jobb lesz a helyzeted
2019. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írásod alapján még nagyon fiatal vagy, tudsz változtatni ezen. Teljesen megértem, átérzem, hogy azért, mert a környezetedben személyedet érintő negatív dolgok történtek, önmagadat bántod, semmibe veszed, de ezen tudsz változtatni.
2019. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ha pl. szakítok a barátommal, mert nem tetszik a viselkedése, attól mi változhat meg?
2019. márc. 3. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Magadat hiába jellemzed úgy, hogy "félénk és visszahúzódó", a többi ember téged nyilván úgy jellemezne, hogy "idegesítő". Akinek a megnyilvánulásai bizonytalanok, rosszul értelmezhetők, attól a többiek visszariadnak, mert semmiféle értelemben nem tudnak róla biztos képet kialakítani, így őket is zavarja saját életüket tekintve.
2019. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, az önbizalomhiányos embereket mindig is utálták. Csak azt tudod csinálni, hogy teszel érte, hogy ne legyél anmyira önbizalomhiányos.
2019. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan pont a visszahúzódó lányokat kedvelik, csak hát pont velük nehezebb találkozni
2019. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!