Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már most féltékenykedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most féltékenykedik a csaj, akkor mi lesz később?

Figyelt kérdés
Csak ismerkedünk, találkozás még nem volt. Viszont lett egy új csaj ismerősöm aki beszívezte a fényképemet és ez nem tetszett neki. Szerinte megbízhatatlan alak vagyok, aki nem méltó hozzá.
2019. márc. 3. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy féltékeny egy dolog, de ez a szöveg hülyeség a részéről... :D
2019. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell egyszerre 100 al ismerkedni ,miért nem elég egy?
2019. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2019. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy új ismerősőd aki nem is ismer téged szívezget , ő meg bizonytalan lett azért ez érthető. Nem nő vagyok !
2019. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ha velem ismerkednél és aztán csak lett egy új csaj aki szívez én is azt hinném hogy mellettem több csajjaj ismerkedsz és nem igazán gondolod azt komolyan hogy meg szeretnél ismerni és esetleg többet is szeretnél. Így ebben az esetben elfelejtenélek és keresnék mást.
2019. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem érted, akkor így jártál
2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!