Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utazás vonaton - a "kémia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazás vonaton - a "kémia" (azaz vonzódás) miatt ülsz be valaki mellé, aki egyedül van a kabinban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főleg lányokat kérdeznék (sőt, csak lányokat, mivel én fiú vagyok!).

Tehát, lányok, amikor felszálltok egy vonatra, és haladtok el a kabinok mellett, és megláttok mondjuk egy srácot, akin kívül senki más nincs a kabinban, akkor...abban az esetben, ha beültök oda, annak mi az oka? Mert mondjuk a másodperc törtrésze alatt eldöntitek, hogy bejön Nektek, és "hátha megismerkedtek" alapon? Vagy csak mert "kell egy ülőhely és ott csak 1 ember van" , vagy miért? Vagy nem gondolkoztok semmin?

A kérdésemnek oka is van:

ma hasonló dolog történt velem, hogy egyedül ültem egy kabinban, és beült mellém egy tök aranyos csaj...na és egy idő után már valahogy elkezdtem kellemetlenül érezni magam, amiért nem szólítom meg és kezdek el vele ismerkedni...a csaj pl. a felém eső hajtincsét is forgatgatta az ujjával....majd egy idő után fejével az én ablakom felé fordulva (én ültem az ablaknál, Ő a kaibn szélénél, és úgy nézett az ablak felé, azaz kb. felém) nézett kb. folyamatosan, de én nem mertem ránézni. :/ nos szóval én gondolom túl ezt az egészet, vagy elszalasztottam "valamit" ?

Ha esetleg idetéved a lány, aki ma (2019.02.23.) beült egy srác mellé kabinba, írjon! (hahaha :D - ezt csak a poén kedvéért, de már valahol bánom, hogy nem szólítottam meg...)



2019. febr. 23. 22:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Alapból nem ülök olyan kabinba, ahol már vannak, úgyhogy nem tudom.
2019. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha lehet nem ülök be magányos férfi mellé, ha mégis:

1, nincsen máshol hely

2, üres a vonat vagy fura alakokkal van tele a többi fülke

2019. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ülök be egyedül ülő férfi mellé, ha

a) épp tök üres a vonat, de meg van a lehetősége, hogy olyan emberek kerülnek mellém, akiket nem szeretnék (pl. rossz környéken megyünk át), ez a fiú viszont normálisnak látszik

b) mindenhol egy-két ember ül, és a srác szimpatikus + korban közelebb áll hozzám, ezért az addigi lehetőségek után őt választom

c) mindenhol ülnek, de a többi helyen többen, akár visító kisgyerekkel, vagy láthatóan nagy levegő igényű, izzadós emberek, így felüdülés egy olyan fülkét találni, ahol van hely

d) egyáltalán nem figyelek, de ez kb a 4-5.fülke és rájövök, hogy lassan le kéne ülni, így benézek, konstatálom, hogy nem rossz hely, és leülök

e) valóban kifejezetten bejön a srác, és a fejemben összerakok egy teljes romantikus történetet, mire megkérdezem szabad-e a hely. Ebben az esetben viszont szerintem a sráccal szembeni oldalra ülnék, onnan jobban meg lehet figyelni, és a kezdeményezés is egyszerűbbnek tűnik.

2019. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem volt máshol hely, nem tetszettek neki a másik fulkeben ülök, sokan voltak...

Tuti nem ismerkedni ült be. Kinézett az ablakon. Mit tegyen szerencsétlen a vonaton?

A hajforgatas semmit nem jelent, egy szokás. Szerintem örült, hogy nem zaklattad.

2019. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

...milyen hely az ahol még kabinos vonatok vannak? Büdöskútpuszta-alsó?


Anno mikor még itt jártak, az én "fülkémbe" sokszor ültek be idegen nők, de csak mert a többiben általában cigányok, kéjenc öregek vagy ilyesmik voltak.

2019. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda ülök, ahol a legnagyobb személyes terem van meg. Ha valaki mellé beülök egy kabinba úgy, hogy az illető ott egyedül ül azt azért teszem, mert a többi kabinban, amik mellett elhaladtam már több ember ült. Ettől még lehet, hogy szimpatikus voltál neki, nem a kedved akarom elvenni, (nem vesztettél volna semmit azzal, ha leszólítod, max ha ciki, tettethetted volna, hogy leszállsz, közben meg átülsz egy másik kabinba), de nálam ez semmit nem jelent.

N

2019. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt nézem, hogy hol van a legtöbb helyem. Nyilván azért fontos, hogy ne legyen visszataszító vagy iijesztő aki bent ül. Ha a hideg kiráz valakitől, vagy éppen a kannás bort kortyolgatja, vagy nem valami bizalomgerjesztő akkor inkább nem ülök be. De ugyan úgy nem ülök be mamikához papikához, mert azzal tuti beszélgetni kell ahhoz meg antiszociális vagyok ha éppen fáradtan, melóból megyek haza. Tehát ugyan úgy nem ismerkedési szándékkal ülök oda egy fiatal férfihoz sem, kisebb gondom is nagyobb annál.
2019. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Ha mondjuk este van és félek kicsit, akkor normálisnak tűnő mellé ülök. De olyankor mindenki "tömegbe" ül, mert kissebb az esély hogy kirabolnak pl.

Máskor szempont lehet hogy ne üljenek bent sokan. Illetve nyáron legyen lehúzva az ablak (nyanyás,izzadt cigány,kisgyerek mellé nem ülök be).

Soha nem választottam még az alapján fülkét, hogy tetszik-e a fiú benne.

2019. febr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyet értek az előzőekkel abban,mi alapján választom ki a fülkét amibe beülök.

Továbbá: nem alakul ki nálam kémia attól, hogy bepillantok egy vonat fülkébe, de attól sem, hogy beülök. A kémiát az váltja ki, ha megismerkedem valakivel akit helyesnek tartok (néha elsőre még az sincs meg) és a hangja, illata, mozdulatai, stílusa alapján hirtelen azt érzem, hogy fizikailag is vonz. De ez némán egymás mellett üléstől nem történik meg nálam. Lehet, hogy szépek a vonásai, helyes, de ha nincs interakció, akkor egyetlen gondolatot sem fogok rá pazarolni.

2019. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egymillió esetből 1x ha előfordul, hogy vonzalom miatt ülök idegen mellé. Legyen szó bármilyen tömegközlekedésről, váróteremről, előadásról, vagy úgy bármiről.


Hely és szimpátia alapján döntök. A lényeg, hogy kényelmesen elférjek és a mellettem ülő higiénikus legyen és ne nézzen ki úgy mint aki szóval tartana, zaklatna.

2019. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!