Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyat aki összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki összejött egy neten megismert külföldivel? Mennyire gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés

Külföldi alatt az eredetiekre gondolok, nem a kint született, vagy kiköltözött magyarokra. Csak hogy számoljunk a nyelvi nehézségekkel is, ne csak a km-ekkel. :) Sok társkereső app, ha úgy állítja be az ember, akkor mutat bárkit a világon. Én személyesen ismertem egy nőt, aki egy algériai sráccal jött össze, több hónap webkamerázás után találkoztak, és azóta 10+ éve együtt vannak, a férfi közben Magyarországra tudott költözni.

Én most a Twoo nevű alkalmazást használom pár napja, és sok horvát, szlovén, és osztrák srác bejelölt, gondolom a km beállítás miatt beleesek a körbe a lakhelyem miatt. Nem tudom érdemes e ilyesmibe energiát fektetni egyáltalán, vagy legjobb esetben is az lenne belőle, hogy eljutunk a személyes találkozásig, együtt töltünk egy szenvedélyes hétvégét, majd mindenki megy haza a saját életébe.


2019. márc. 4. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Majdnem. Csak épp itt nyaralt a külföldi a srác, így gyorsan találkoztunk személyesen is.

Igazából bármi lehetett volna. Pár hónap ismerkedés után rájöttem, hogy nem őt keresem, nem illünk össze. Le is zártuk. De nem a távolság miatt.

Annyi hátránya volt, hogy ha a közelben él, akkor hamarabb kiismerjük egymást.

2019. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, saját magamat. Több külföldi barátnőm is volt.
2019. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sokat, mert nekem is kulfoldi parom van, ugyhogy valahogy bevonzom az ilyen torteneteket. Bar, mi nem neten talalkoztunk. Kb. egy tucat ilyen ismerosom van. Mindegyikuk hazas, amennyire en tudom, boldog. Szerintem az ilyen kapcsolatoknak ket kimenetele lehet vagy kulonosen eros lesz vagy gyenge es elhal. Nalunk is sokszor kerdezik, hogy mi a titok, hogy evek utan is ennyire jo minden, es erre szoktam azt mondani, hogy a kilometerek megtanitanak hálásnak lenni. Azota evek ota együtt vagyunk, de meg mind a mai napig boldogsag tolt el amikor hazaer, és hálás vagyok, hogy annyi kulon toltott ido utan a sajat közös otthonunkba jöhetunk haza minden egyes nap. Szoval szerintem van ezeknek a kapcsolatoknak jo oldala is abszolut :). Soha nem fogod magatol ertetodonek venni a masikat, es ez evek multan is sokkal jobban megmarad szerintem.
2019. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Meghülyítették ezt a buta exogám ösztönlényt. Brávó.
2019. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is.

6 éve lesz idén, hogy együtt vagyunk, és 2 éve házasok.


De ez nem jelent semmit, mivel minden eset egyedi. Én meg tudtam oldani, hogy kiköltözzek hozzá.


Korábban volt egy hasonló próbálkozás, de ott még találkozás előtt megbukott a dolog, mivel a srác egyetemen tanult (2 éve volt még hátra), és anyagi okokból nem tudtuk volna megoldani a találkozást, ki meg nem költözhettem, elvégre Oroszországba nem olyan egyszerű tartósan kimenni.

2019. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen, a putri országokból mint pl. írtad Algéria, könnyű felszedni valakit. Sőt hozza a pereputtyát is.

Mindig van lejjebb.

2019. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Főiskolás lányként, 19 éves koromban ismerkedtem meg egy nálam 4 évvel idősebb, Magyaro.on focizó horvát légióssal. Nem indult semmi komolynak, de úgy alakult, hogy nekünk házasság lett belőle.

6 évig voltunk házasok, nem a kulturális problémák miatt lett vége.

34N

2019. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En nyelvtanulas miatt beszelgettem kulfoldiekkel a neten egy erre kitalalt weboldalon olyanokkal akik anyanyelvi szinten tudnak angolul pluszban engem erdekel hogy mas orszagokban milyen szokasok vannak.

Egyik lannyal olyan jol elbeszelgettunk hogy honapokkal kesobb talalkoztunk is. Nyelv miatt nehez volt a kommunikacio eleinte de kesobb mar nem volt ezzel gond.

Nagyon megtetszett a lany es ma mar o a felesegem :)

2019. márc. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!